"Twój dostęp do snapchata został tymczasowo zablokowany"

Zamknięty
Anonim445 - 5 sie 2022 o 11:55
 Sebus - 30 paź 2023 o 07:58

Dzień dobry, próbujac zalogować się na Snapa wyskakuje mi taki o to błąd: "Ze względu na powtarzające się nieudane próby lub inne nietypowe działania Two dostęp do Snapchata został tymczasowo zablokowany.". Próbowałem odblokować konto za pomocą strony Snapchat, odinstalować i zainstalować aplikacje na nowo, to wszystko nic nie dało. Czekam już ponad 24 godziny. Dodam, że nie mam aplikacji trzecich. Ile trwa ta tymczasowa blokada? Support Snapachata też nic na ten temat nie odpowiedział (jakby robot wysyłał wiadomości bo nie odpowiadały na moje pytania). Proszę o pomoc. Pozdrawiam.

Zobacz również:

15 odpowiedzi

Odblokowali może? Mam ten sam problem

8

Dodam, ze na innych urządzeniach można się normalnie zalogować na konto, tak jakby ban na ip mojego telefonu

10
anonim73727 > Kamil
8 sie 2022 o 16:15

Tak samo mam i jak udalo sie?

0
Anonim > Kamil
8 sie 2022 o 21:14

Ciekawa ile ta blokada bedzie trwała… Juz 4 dni czekam

2
Kamil > Anonim
8 sie 2022 o 21:41

Najgorsze jest to, ze nawet nie ma się jak skontaktować z supportem.

6

i jak cos wiadomo mam tak samo

0

Mam ten sam problem, nie wiadomo czemu blokują jak nie robie nic złego… chore 

4

A to ja czekam od czerwca już i za każdym razem nie mogę a nawet konta założyć nie mogę i nie mam jak się skontaktować z pomocą snapchata bo nawet e-mail nie maja XD

4

Wystarczy przywrócić telefon do ustawień fabrycznych i już działa 

4

Serio pomogło? Przecież id urządzenia się nie zmienia. Na innym tel mogę się zalogować…   

0

Reset pomaga? Ktoś potwierdzi? 

1

na pewno to zadziała?

2

Ja mam tak od miesiąca, i przez tydzień nie probowalem sie zalogowac, i caly czas to samo

2

Mam tak samo

1

i jak rozwiązaliście ten problem?

1

a to twoja pierwsza blokada czy mialas juz wczesniej jakies?

-1

Zdarzyło mi się dosłownie to samo kilka dni temu, do tej pory mam zablokowany dostęp, odpada zakładanie nowego konta, ktoś poradzi co robić?

1

Czy udało się komuś to naprawić?

1
anonim73727
8 sie 2022 o 16:14

Jak tam odblokowali u Was? U mnie od czwartku nic…

0

Udało mi się odblokować, odczekałem ponad 24h bez prób logowania :)

0

Hej czy nie logowałeś sie przez 24h na swoim uprzedzeniu które miałeś zablokowane a na innym się logowałeś w między czasie czy ogólnie odpuściłeś logowanie na snapa z czegokolwiek na 24h?

0
mateusz93710 > Maciem
29 kwi 2023 o 20:11

Naprawiłeś może swój problem bo nie wiem co mam zrobić czekam od 2 dni i dalej mam tymczasową blokade a na innym urzadzeniu moge sie zalogowac na to konto a snapchat ma to w dupie i nie odpowiada

0
nowyougotosleep
29 wrz 2022 o 09:41

Cześć! 

Opisana sytuacja spotkała mnie wczoraj - nagle zostałem wylogowany i nie mogłem zalogować się na swoje konto - obsługa Snapa odpowiedziała, że prawdopodobnie otrzymałem blokade na moje urządzenie. 

Brak konkretnego powodu (odnieśli się do możliwego naruszenia regulaminu itd.).

Po próbie logowania przez kogoś innego na moim telefonie, również występuje ten problem, gdy jednak loguje sie na innym telefonie niż mój wszystko działa bez problemu.

Obsługa Snapchata nie określiła się czy jest to tymczasowa blokada czy stała.

0

Ja czekam już 3 tygodnie.

0
antek > Malina
22 mar 2023 o 21:41

a to twoja pierwsza blokada czy juz mialas jakies

0
mateusz93710 > antek
29 kwi 2023 o 20:14

Moja to bodajze 2 ale co to zmienia 

0

Witam w tym samym gronie 

0

Udało wam się rozwiązać? Mam ten sam problem

0

Udało ci się?

0
anonimowe111
10 gru 2022 o 10:03

mam ten sam problem,odblokowali moje konto snapchat ale za to zablokowali dostep do aplikacji niby tymczasowo ale trwa juz to 2 tygodnie????

-1
Dołącz do nas!