Dwa konta messenger na jednym numerze telefonu

Rozwiązany
Justyna - Zmodyfikowany dnia 16 paź 2018 o 20:20
 Maja - 31 gru 2020 o 10:22
Dzień dobry,
Mam taki problem, jakiś czas temu na nr telefonu założyłam messenger a potem konto na FP - jak usuwałam konto na FP to utworzyłam nnowe konto na messengerze na tym samym numerze telefonu. Dziś wylogowałam się z niego i chce ponownie się zalogować ale nie pamiętam hasła - kiedy je odzyskałam okazało się że loguje mnie na to pierwsze usunięte (miało być usunięte) w lutym...



Zobacz również:

1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
Zmodyfikowany dnia 14 sty 2019 o 07:58
Dzień dobry,

Jeśli nie zależy ci na tym pierwszym koncie, usuń je jeszcze raz a potem próbuj się logować na to drugie.
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

42
Witam, zalozylam córce messengera na moim numerze telefonu, niestety nie pamietam hasla, kiedy probuje je odzyskac loguje mnie na moim koncie, jak odzyskac haslo do konta corki?
0
Mat > Magda
26 kwi 2020 o 10:45
Też mam ten problem
-1
Amelia > Mat
17 maj 2020 o 21:56
Ja tak samo,jak ktoś będzie mial rozwiązanie to niech napiszę prosze
0
Krzysiek > Amelia
17 lis 2020 o 23:03
Witam , też mam ten sam problem czy ktos znalazl rozwiazanie żeby móc sie połączyc z tym pierwszym kontem ?
0
Maja > Krzysiek
31 gru 2020 o 10:22
Jak pani ma tam logowanie to tam jest takie ,, nie pamiętam chasła '' i tam się klika i podaje numer telefonu na którym trzeba będzie wysłać kod i później ustala się nowe chasło i się loguje
0
Dołącz do nas!