Jak sprawdzić czy ktoś usunął mnie z kontaktów Whatsapp

Zamknięty
Gaja - 17 sty 2022 o 21:30
 Jacek - 25 lip 2022 o 15:30
Jeżeli mój znajomy usunął mnie ze swoich kontaktów to co mogę zobaczyć a czego nie? Chodzi zdjęcie, aktywność itp. Po czym mogę mieć pewność, że zostałem usunięty bądż zablokowany?

3 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
18 sty 2022 o 16:46
Cześć! Aby sprawdzić, czy ktoś zablokował Cię w WhatsApp, możesz wykonać następujące kroki:

1. Najpierw możesz sprawdzić status "last seen” tej osoby. Jest to wiadomość, która aktualizuje się za każdym razem, gdy użytkownik otworzy WhatsApp i informuje, kiedy ostatnio korzystał z aplikacji. Jeśli go nie widzisz, być może zostałeś zablokowany — chociaż użytkownik mógł właśnie wyłączyć tę funkcję na swoim koncie.

2. WhatsApp używa symbol "✓" do śledzenia wiadomości. Jeden symbol "✓" obok wiadomości oznacza, że została wysłana, a "✓✓" oznaczają, że została odebrana.

Gdy wyślesz wiadomość do kogoś, kto Cię zablokował, ten drugi znacznik nigdy się nie pojawi.

3. Jeśli zostałeś zablokowany , nie będziesz również mógł zadzwonić do nikogo, kto Cię zablokował. Gdy spróbujesz, połączenie się nie uda.

4. Możesz także spróbować dołączyć kontakt do jakiejś grupy WhatsApp. Jeśli otrzymasz wiadomość, że nie możesz dodać ich do swojej grupy, jest to najpewniejszy znak, że zostałeś zablokowany.
1
Ten kontakt widzę u siebie w ten sposób: widzę zdjęcie profilowe, widzę status, mogę go dodać do grupy bo wypróbowałam ale nie widzę " widziano" ani " aktywny/na". Po prostu nie ma go online. Czy jest możliwe że całkowicie usunął mnie ze swoich kontaktów? Jeśli tak to co za tym przemawia.
0

Hej. Z tego co ja wiem to jest możliwość na Whatsapp wyłączenia informacji o tym kiedy ostatnio ktoś był na Whatsapp i nawet jeśli jesteś w kontaktach u innej osoby  to nie będziesz widziała kiedy ta osoba była na Whatsapp

0
Dołącz do nas!