Messenger czy jest szansa sprawdzić czy ktoś pisze z osobą zablokowaną.

Marcin63700 - 25 sty 2021 o 13:28
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 26 sty 2021 o 17:41
Witam wszystkich mam pytanie czy jest szansa aby pisać z osobą zablokowaną na FB lub messenger. Chciałbym napisać do osoby która mnie blokuje i nie wiem jak to zrobić i ja mam także ją zablokowana. Jeśli tak to może ktoś wskaże sposób pisania przez messenger lub FB. Może ktoś pomoże. Pozdrawiam Marcin
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
26 sty 2021 o 17:41
Cześć! Jeśli znasz nazwę użytkownika tej osoby na Facebooku, możesz spróbować napisać do niej osobistą wiadomość ze swojego Messangera. Wejdź na Messanger na swoim komputerze i znajdź przycisk z ołówkiem. Wpisz jego imię i nazwisko w polu „Do” i znajdź tego użytkownika. Wpisz swoją wiadomość w polu poniżej. Ta wiadomość dotrze do sekcji „Inne” w Messengeru tej osoby. Ta osoba nie będzie w stanie Ci odpowiedzieć, ale będzie w stanie odblokować Cię, jeśli zechce.
4
Dołącz do nas!