Instagram/nie mogę korzystać z konta na Instagramie

Zasygnalizuj
Data rejestracji
wtorek 20 lipiec 2021
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
20 lipiec 2021
-
 RR -
Dzień dobry, od wczoraj tj. 19.07.2021 roku nie mam dostępu do swojego konta na Instagramie... Po zalogowaniu się otrzymałam komunikat: ''Potwierdź informacje w aplikacji, aby powrócić do konta
Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. Potwierdź swoją tożsamość w aplikacji Instagram, aby odzyskać dostęp do swojego konta.'' W aplikacji wyświetla mi się od razu opcja potwierdzenia tożsamości tylko i wyłącznie poprzez nagrania krótkiego ''selfie filmu''. Wszystko jest opisane krok po kroku co robić, po dłuższej chwili namysłu postanowiłam wykonać tę czynność, nagrałam film tak jak mnie poproszono. Następnie proszono mnie abym wysłała, ponieważ film jest gotowy. Klikając przycisk ''wyślij'' po chwili ''wysyłania'' otrzymałam komunikat: ''Wystąpił błąd. Spróbuj ponownie za chwilę'' Próbowałam tak setki razy, ciągle wyskakuje błąd, a ja nadal nie mam dostępu do swojego konta... Co robić? Jest jakaś szansa na odzyskanie konta? Jeśli nie, to czy jest szansa na jego usunięcie? Bardzo proszę o odpowiedź.
Zobacz również:

4 odpowiedzi

Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
piątek 15 październik 2021
665
Cześć! Jeśli naprawdę potrzebujesz korzystać z Instagrama, wyczyść pliki cookie, jeśli to możliwe, zresetuj router, aby uzyskać inne IP i być może użyj innej przeglądarki i załóż nowe konto.
1
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1106

U mnie też cały czas pojawia się ten sam komunikat "Potwierdź informacje w aplikacji, aby powrócić do konta
Odnotowaliśmy nietypową aktywność na Twoim koncie. Potwierdź swoją tożsamość w aplikacji Instagram, aby odzyskać dostęp do swojego konta." Pomimo podjętych prób logowania nie mogę wejść na swoje konto.

Nie pomaga resetowanie, czyszczenie ciasteczek itp.
> RR
U mnie już wszystko działa. Wyczyściłam co się da, ale również nie pomagało... Po dokładnie 5 dniach od problemu wszystko wróciło do normy. Do dziś nie wiem co było przyczyną... Mam nadzieję, że i Ty odzyskasz swoje konto????
> Kaeolina1234
Czyli jest nadzieja, że samo minie? :P
> Edi
Tak, musisz czekać????
Od niedzieli wieczór mam ten sam problem, próbowałam na 3 telefonach i tablecie, w przeglądarkach i apce i wszędzie to samo :( jedynie udało mi się zmienić hasło, ale też to nic nie dało. trochę to wygląda jak jakiś masowy błąd, myślałam że po globalnej awarii i to się naprawi, ale jak widać nie. Eh poczekam jeszcze kilka dni, jak się samo nie naprawi, to pozostanie założenie nowego konta chociaż bardzo bym tego nie chciała.
Mam ten sam błąd od wczoraj
Hej i co dziala Ci ? Bo ja mam to samo... :/
U mnie nadal bez zmian :(
U mnie też dalej nie działa. Napisałem wiadomości do Instagram-a na adres ***@*** i na ***@*** w dniu 05.10.2021 r. Nie otrzymałem żadnej odpowiedzi.
U mnie dziś wszystko wróciło do normy. A trwało od niedzieli wieczora więc cierpliwie czekajcie i oby nigdy więcej :)
W końcu i u mnie zaczęło działać.