Zablokowane konto FB

Zamknięty
Toorop - 25 lis 2020 o 21:26
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 7 gru 2020 o 17:22
Witajcie,

Ponad pół roku temu FB zablokował mi konto ponieważ jak stwierdził jest przypuszczenie że podszywam się pod inną osobę. Konto mam od kilkunastu lat więc pod nikogo podszywać się raczej nie mogę.

Przez ten cały czas nie znalazłem, rozwiązania problemu jak je odzyskać. Przy próbie logowania widnieje komunikat:

"Weryfikacja Twoich danych może potrwać dłużej niż zwykle
Dziękujemy za przesłanie informacji. Potwierdzamy ich otrzymanie.

Ze względu na pandemię koronawirusa (COVID-19) mamy mniej osób zajmujących się weryfikacją informacji. Weryfikacja Twojego konta może potrwać dłużej niż zwykle.

Zawsze dbamy o bezpieczeństwo użytkowników Facebooka, więc do czasu ponownego sprawdzenia nie możesz używać swojego konta.

Dziękujemy za wyrozumiałość."

I tak od maja. Próbowałem wysłać potwierdzenie tożsamości przez formularz ale i tam nic nie mogę ponieważ komunikat i tam to:

"Nie można przesłać informacji
Zaloguj się na swoje konto, aby powrócić na Facebooka lub aby wyświetlić dalsze instrukcje"

Ale jak mam się zalogować skoro tam mam wcześniejszy komunikat. Błędne koło. Nawet skontaktować się nie można w celu wyjaśnienia bo do FB nie ma kontaktu.

Ktoś pomoże?

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
7 gru 2020 o 17:22
Witam! Po prostu założyłbym nowe konto.
0
Dołącz do nas!