Instagram błąd podczas zakładania konta

wwesol - 5 lis 2019 o 19:00
 Marzka - 23 sty 2021 o 18:02
Dzień dobry,

Mam problem z założeniem konta na instagramie. Wprowadzając nowe dane: nazw użytkownika itd. wyświetla sie taki błąd: "Niestety, wystąpił problem podczas tworzenia konta. Spróbuj wkrótce."

Próbowałem zalogować się przez facebooka ale wtedy mam błąd, że adres nie należy do konta czy coś w tym stylu.

Dodam tylko, że konto zakładam pierwszy raz, na nowym systemie, nie na telefonie.

Konfiguracja: Windows / Firefox 70.0
Zobacz również:

10 odpowiedzi

Od kilku dni mam to samo. Nigdy nie czułem potrzeby posiadania insta, ale coraz więcej rzeczy pojawia się właśnie tam i nie mogę wszystkiego przeglądać. Postanowiłem się zarejestrować. Najpierw wyskakiwał mi błąd, że podany email już istnieje w serwisie, co jest niemożliwe, bo nigdy wcześniej nie próbowałem zakładać konta. No ale skoro instagram twierdził inaczej, to wybrałem opcję przypomnienia hasła, a wtedy pojawiło się, że podany mail nie jest przypisany do żadnego konta. No to w końcu jest, czy nie jest. Próbowałem kilka razy, więc błąd po mojej stronie nie wchodzi w grę. Próbując logować się za pomocą FB też wyskakuje jakiś błąd i nie da rady. No więc dobra, utworzyłem całkiem nowego maila, próbuję się zarejestrować, to wyskakuje, że wystąpił błąd, spróbuj ponownie później. Próbuję od kilku dni i nadal to samo. Próbowałem też na aplikacji w telefonie i to samo. Myślę sobie, może z jakiegoś powodu zbanowali moje ip. Wyłączyłem wifi, uruchomiłem neta w telefonie, dalej bez zmian. Próbowałem w pracy i nic. O co kuźwa chodzi?
35
9.07.2020
nadal to samo xD
1
Marzka > Piekielny
23 sty 2021 o 18:02
Hej ja miałam to samo ale jak ściągnęłam aplikację zamiast rejestrować się na Instagramie przez Google poszło od razu
1
Dołącz do nas!