Instagram błąd podczas zakładania konta

Zasygnalizuj
-
 Damian -
Dzień dobry,

Mam problem z założeniem konta na instagramie. Wprowadzając nowe dane: nazw użytkownika itd. wyświetla sie taki błąd: "Niestety, wystąpił problem podczas tworzenia konta. Spróbuj wkrótce."

Próbowałem zalogować się przez facebooka ale wtedy mam błąd, że adres nie należy do konta czy coś w tym stylu.

Dodam tylko, że konto zakładam pierwszy raz, na nowym systemie, nie na telefonie.

Konfiguracja: Windows / Firefox 70.0

9 odpowiedzi

Od kilku dni mam to samo. Nigdy nie czułem potrzeby posiadania insta, ale coraz więcej rzeczy pojawia się właśnie tam i nie mogę wszystkiego przeglądać. Postanowiłem się zarejestrować. Najpierw wyskakiwał mi błąd, że podany email już istnieje w serwisie, co jest niemożliwe, bo nigdy wcześniej nie próbowałem zakładać konta. No ale skoro instagram twierdził inaczej, to wybrałem opcję przypomnienia hasła, a wtedy pojawiło się, że podany mail nie jest przypisany do żadnego konta. No to w końcu jest, czy nie jest. Próbowałem kilka razy, więc błąd po mojej stronie nie wchodzi w grę. Próbując logować się za pomocą FB też wyskakuje jakiś błąd i nie da rady. No więc dobra, utworzyłem całkiem nowego maila, próbuję się zarejestrować, to wyskakuje, że wystąpił błąd, spróbuj ponownie później. Próbuję od kilku dni i nadal to samo. Próbowałem też na aplikacji w telefonie i to samo. Myślę sobie, może z jakiegoś powodu zbanowali moje ip. Wyłączyłem wifi, uruchomiłem neta w telefonie, dalej bez zmian. Próbowałem w pracy i nic. O co kuźwa chodzi?
10
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1750

Mamy 5 stycznia 2020r. i dokładnie ciągle ten sam problem. Nic się nie zmieniło. :/
Ten sam problem. Najpierw z mailem - że niby istnieje już w serwisie, ale podczas prób przypomnienia hasła na ten właśnie mail okazało się, że jednak ostatecznie nie jest przypisany do żadnego konta. Poszło zgłoszenie i został on usunięty. Wydawało by się, że przeszkoda została pokonana, no ale jednak nie bo teraz wyskakuje jakiś bład i pojawia rada, aby spróbować później. No nic, poczekam parę dni.
Gdzie wysłałeś/napisałeś zgłoszenie, jakiś konkretny adres czy coś w tym stylu? Bo sam bym chciał napisać ażeby te maile na których próbowałem założyć konto zostąły usunięte z bazy czy coś w tym stylu, bo przecież nie będe wymyślał znowu nowych (za duzo juz tych adresów).
Pozdr Dzięki
I jak, działa już?
o, dobrze wiedzieć że nie tylko ja mam taki problem, bo już myślałam że to ze mną jest coś nie tak..
Też tak miałem nie dawno, zostawiłem w spokoju, po tygodniu mniej więcej spróbowałem i udało się.
Ja również pierwszy raz się rejestruję, a zmarnowałam już cztery e-maile na których podobno mam konto.Szkoda tylko, że logując się wychodzi na to, że go jednak nie mam...
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
2 kwiecień 2020
3 336
Dziwny komunikat, ale mało konkretny, więc raczej są jakieś problemy po stronie Instagrama. Poczekaj i próbuj znów.

Jeśli przez FB - pamiętaj, by używać tego samego maila na FB i na Insta.
Nic nie poomaga, już ze 4 maile "zmarnowane" i ciągle to samo. Przez FB takze nie mozna sie zalogowac, niby wyskakuje poczatkowa jakas synchronizacja ale w dalszym etapie wyswietlany jest blad
mam ten sam problem, co juz zaczyna mnie irytowac, zna ktoś już jakieś rozwiązanie?
Też mam to samo, pierwszy raz rejestruje się...
Zapewne system nie ogarnia i wina leży po stronie Instagrama więc zapewne trzeba wam czekać aż się z tym ogarną i wróci to do normalności.