Drugie konto na FB

Rozwiązany
Ana - Zmodyfikowany dnia 10 paź 2018 o 11:47
 Ghh - 9 mar 2020 o 04:56
Dzień dobry,

założyłam drugie konto na fb żeby rozdzielić prywatność od spraw zawodowych, na drugim koncie piszę artykuły i zamieszczam informacje zawodowe,przerzuciłam na nie klientów, na starym koncie które mam od lat zostawiłam znajomych, żeby nie zanudzać ich sprawami zawodowymi i nie zamęczać moją aktywnością pisania postów. Jest mała róznica w nazwach uzytkowników i są różne adresy mailowe ,żeby się nie myliło. Fb zażądał potwierdzenia czy to moje konto, wysłał kod na mój mail który wpisałam , potem zażądał zdjęcia , ktore wysłałam a potem to konto zniknęło ! pojawia się komunikat ,że strona jest albo uszkodzona albo usunięta. Jak mogę ten profil odzyskać ?
W centrum pomocy nikt nie opisuje takiego przypadku więc nie ma tam informacji na ten temat
Zobacz również:

3 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
10 paź 2018 o 11:51
Jeśli chcesz rozdzielić swoją działalność zawodową, utwórz fanpage, czyli stronę. Logujesz się wtedy do FB na swoje konto prywatne, ale stroną zarządzasz tak, że Twoja aktywność ze strony nie pokazuje się na profilu prywatnym.

Nawet jeśli ponownie założysz drugie konto, będzie to zabawa w kotka i myszkę z Facebookiem. Kolejny raz zaryzykujesz utratę wpisów i obserwujących. Prawdopodobnie Twoje konto zostało zgłoszone jako duplikat albo konto osoby nieprawdziwej.
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

40
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
11 paź 2018 o 07:47
Szczególnie, jeśli oba konta miały bardzo podobną nazwę. Facebook niezbyt przychylnie patrzy na takie rzeczy.
0
mam funpage, nie można z niego pisać w grupach i komentowac i zamieszczać postów w grupach,funpage są bardzo statyczne
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
12 paź 2018 o 07:47
To prawda, w grupach zawsze występujesz jako osoba, nie jako fanpage.
0
Dołącz do nas!