Zawieszenie konta na moim profilu

Rozwiązany/Zamknięty
AnnaKirys - Zmodyfikowany dnia 27 lut 2018 o 10:41
 yyyy - 28 lut 2019 o 21:56
Co jakiś czas fb zawiesza mi dostęp do konta informując "Twoje konto jest zawieszone
Potwierdź swoją tożsamość w serwisie Facebook.
Wyślij SMS o treści AD FB pod numer 92590. Otrzymany kod wpisz poniżej.Nie będę wyrzucać pieniędzy na sms .nie naruszam regulaminu i w każdej chwili mam prawo mieć dostęp a jeśli nie z chęcią usunę konto ,bo korzystam z niego do gier i z tego co wiem można na jednym komputerze mieć kilka profili.
Zobacz również:

5 odpowiedzi

Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
27 lut 2018 o 10:43
Wysyłając SMS-a na ten numer zapłacisz za niego 30 zł. To jest oszustwo!
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

3
Też tak myślę,coś mi tu nie gra.Zanim założyłam konto przeczytałam dość szczegółowo regulamin .Nie rozpowszechniam zakazanych treści,ani nikogo nie hejtuję więc dociekam kto mi robi pod górkę Dziękuje za odpowiedź i pozdrawiam.
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497 > AnnaKirys
27 lut 2018 o 12:30
Dobrze zrozumiałam, że to nie pierwsza taka sytuacja? Jak do tej pory odzyskiwałaś dostęp do konta?
0
Po takim zawieszeniu nic nie robiłam czekałam do następnego dnia.Ta sytuacja trwa już prawie od miesiąca .Nie potrafię opisać wg jakiego klucza,system weryfikuje moje dane i zawiesza, bo np. od rana mogę korzystać z fb a wieczorem już jestem zawieszona a następnego dnia już mogę wejść na swój profil i tak do dziś. Nie wiem czy ma to związek z tym,że na tym komputerze mają jeszcze inne osoby swoje konta profilowe na fb. ale wiem,że to nie jest zabronione.
0
Już mam dostęp , czy mi ktoś wyjaśni takie działanie.
0
Dziękuję wszystkim za zaangażowanie w mojej sprawie.
Życzę udanego dnia.Pozdrawiam.
0
Witam ,przesyłam skopiowane informacje mające związek z moją sprawą


Nowy wirus na Facebooku. Na co uważać? | Tech - TVN24 BiS
tvn24bis.pl/tech,80/nowy-wirus-na-facebooku-na-co-uwazac,656318.html
27 cze 2016 - Na Facebooku pojawił się nowy, bardzo groźny wirus. Po zainfekowaniu komputera potrafi szyfrować dane na dysku twardym, a za ponowny dostęp do nich żąda wpłacenia okupu - ostrzega serwis "Niebezpiecznik". Użytkownicy popularnego serwisu społecznościowego Facebook powinni zachować ...
SMS Premium 92590 | Nieznany-Numer.pl
www.nieznany-numer.pl/Numer/92590
Na facebooku dostałam wiadomośc "twoje konto jest zawieszone" wyślij SMS na numer 92590 celem potwierdzenia tożsamosci ,wpisując otrzymany KOD Zrobilam to ,ale SMS nie wyszedł poniewaz mam blokade SMS PREMIUM,uniknęlam kosztow , ale co z tego dalej mam zawieszane konto kilka razy w ciągu dnia.
Sprawdź, kto odwiedził twój profil na Facebooku, czyli ruszył kolejny ...
softonet.pl › Publikacje › Aktualności


Dziwi mnie tylko moja beztroska, że nie byłam czujna ,cieszy mnie jedna rzecz ,że wiele informacji nie puszczam do sieci. Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za troskę i szybką reakcję.
1
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
28 lut 2018 o 12:56
Dzięki za ostrzeżenie.

Pamiętaj, żeby zmienić wszystkie swoje hasła: do poczty, banku, serwisów społecznościowych.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
27 lut 2018 o 10:37
Dziwna sprawa, wygląda mi to na spam albo jakiegoś wirusa.
Facebook nie namawia użytkowników do wysyłania SMS-ów, jeśli chce weryfikacji konta, prosi raczej o skan dokumentu.

Gdzie dokładnie idzisz taki komunikat?
0
Dziękuję za szybką odpowiedź.Ten komunikat umieszczony jest w lewym górnym rogu i co mnie intryguje to fakt,że gdy kopiuję te wpis ukryte jest logo f. wygląda to mniej więcej tak:

Twoje konto jest zawieszone
Potwierdź swoją tożsamość w serwisie Facebook.
Wyślij SMS o treści AD FB pod numer 92590. Otrzymany kod wpisz poniżej.

Otrzymany kod

OK


i co ciekawe po kliknięciu w ok pojawia się treść
komunikat ze strony ilefb.pl:
ok
0
Anna Dobrzyńska Posty 1974 Data rejestracji poniedziałek 1 luty 2016 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 19 grudzień 2021 13 497
27 lut 2018 o 14:41
To jest jakiś wirus.

Przeskanuj komputer za pomocą programu antywirusowego. Zaktualizuj oprogramowanie komputera oraz wersję przeglądarki, z której korzystasz. Sprawdź, jakie dodatki są do niej zainstalowane.

Zmień hasło do swojego Facebooka, ale zrób to na innym komputerze. Skorzystaj z aplikacji w telefonie, ale nie loguj się do tego samego WiFi, do którego podłączony jest komputer, na którym dzieją się te kwiatki.
0
Dziękuję za pomoc.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
28 lut 2018 o 08:05
A tak poglądowo i z ciekawości, wpisz sobie ten numer teleofnu, na który miałaś wysyłać SMS do Google. Masa informacji o oszustwach.
0
ElbietaTarasiuk
29 kwi 2018 o 20:33
92590
0
Trzeba wyczyścić ostatnie pobrane pliki bo tam jest ukryty wirus.
0
Dołącz do nas!