Zablokowany instagram

Zamknięty
vicki016 - 22 lis 2022 o 21:07
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 25 lis 2022 o 21:03

Dzień dobry,

Zalogowałam się już po raz któryś od miesiąca na aplikacje Yupi (mozecie tam zobaczyć kto was zablokował, odobswrwowal itp na instagramie) dotychczas jak się tam logowałam to wyskakiwał tylko komunikat na instagramie o tym ze nastąpiło nieznane logowanie i tyle. Dzisiaj gdy zalogowałam się znów na ta aplikacje instagram kazał mi udowodnić ze nie jestem robotem, wszystko przeszło i nagle miałam wysłać zdjęcie z kodem napisanym na kartce imieniem i ręka z twarzą na zdjęciu, niestety nie przeczytałam dokładnie i na zdjęciu była tylko biała kartka. Teraz jak się próbuje zalogować to ciagle się ładuje a jak wyszukuje moje konto z innego to jest brak użytkownika ale konto nadal jest. Co mam teraz zrobić? Konto wróci? 


iPhone / Safari 16.1

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
25 lis 2022 o 21:03

Cześć! Korzystanie z aplikacji innych firm, takich jak Yupi, może być dokładnie przyczyną zablokowania konta przez Instagram. Więc teraz możesz po prostu poczekać, aż twoje konto zostanie odblokowane… Oby stało się to szybko, ponieważ, jak mówisz, nie jest ono trwale zablokowane.

0
Dołącz do nas!