Problem z instagramem

Zamknięty
Mwlodar - 22 lis 2022 o 10:34
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 25 lis 2022 o 21:12

Hej, mam pytanie. Mam nowe konto na instagramie i ostatnio chcąc coś udostępnić znajomej, w propozycjach do udostępnienia treści pojawiły się tylko osoby, z którymi miałam interakcje lub które obserwuje i jedno fajkowe konto, które obserwowało mnie może z tydzień na poprzednim koncie ale nigdy ze sobą nie pisaliśmy. Czy ktoś może wie dlaczego wśród znajomych i osób, z którymi pisałam wyświetliło się tylko jedno konto, z którym nie miałam żadnej interakcji na obecnym profilu? Czy jest możliwe, ze ta osoba włamała mi się na konto? Dodatkowo napisze, ze znajomi, z którymi o tym rozmawiałam maja w tych propozycjach ludzi, z którymi piszą lub ich obserwują.

Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
25 lis 2022 o 21:12

Witam! Nie sądzę, aby ten użytkownik włamał się na Twoje konto. W ostatnich miesiącach Instagram zaczął pokazywać więcej treści od osób, których użytkownicy nie śledzą. Najwyraźniej to konto obserwowało Twoje poprzednie konto, a algorytm Instagrama o tym wie i proponuje Ci to. Myślę, że nie ma powodów do niepokoju.

0
Dołącz do nas!