Skradzione konto INSTAGRAM

Zamknięty
mika8 - 31 paź 2022 o 19:43
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 25 lis 2022 o 21:36

Mam nadzieję, że ktoś powie mi, co mogę zrobić w takiej sytuacji. Dostałam powiadomienie na mailu, że ktoś próbował zalogować się na moje konto na Instagramie. Zmieniłam więc hasło. Potem jednak, gdy logowałam się na konto już na tym nowym haśle cały czas mnie wylogowywało. Treść brzmiała mniej więcej "Wylogowano z konta. Hasło do konta zostało zmienione". Zmieniłam więc e-mail i hasło jeszcze raz. Jednak sytuacja się powtarzała, a ostatecznie w ogóle nie mogłam się zalogować. Instagram prosi mnie o weryfikację i chce wysłać mi kod potwierdzający na e-mail, tyle że ten e-mail nie jest mój! Zakładam, że został zmieniony? Użyłam więc opcji weryfikacji twarzą, ale muszę czekać 3-4 dni jeśli w ogóle się doczekam. Mogę zrobić coś jeszcze w tej sytuacji czy muszę tak bezczynnie czekać na reakcję Instagrama??? 

2 odpowiedzi

Jestem w takiej samej sytuacji i już mnie po mału to przerasta. 

0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
25 lis 2022 o 21:36

Cześć! Lepiej skorzystać z tej weryfikacji twarzy i poczekać. Odblokowali Ci w końcu konto?

0
Dołącz do nas!