Snapchat tymczasowa blokada urządzenia

Zamknięty
ol1vk44 - 22 sie 2022 o 23:03
 mati - 20 paź 2023 o 00:08

Dzień dobry,

Około ponad tydzień temu moje konto na snapcjacie zostało tymczasowo zbanowane. Pisałam do supporta wiele razy ale nie odnosili się do tego co pisałam. Na swoim telefonie nie mam żadnych aplikacji blokujących snapchata i nie mogę się zalogować na żadne konto, za to mój chłopak może się zalogować ze swojego konta na moje. Prosiłam go po mojej blokadzie aby wysyłał mi snapy, żebym nie straciła dni. Robił to około przez 4 dni, nie przypilnowalam tego a on na swoim telefonie ma aplikacje blokującą snapchata. Kazałam mu usunąć tą aplikację i wylogować się z mojego konta. Możliwe jest że przez to ban na moje urządzenie trwa dłużej niż zwykle? Jak długo potrwa jeszcze taka blokada?


Android / Chrome 104.0.0.0

Zobacz również:

2 odpowiedzi

Informateek
21 maj 2023 o 02:32

*DO KAŻDEGO KTO MA PROBLEM Z TYMCZASOWĄ BLOKADĄ NA SNAPCHACIE*

Jeżeli korzystacie z samsunga to włączcie opcje "MÓJ SEJF", zrobcie jego folder na ekranie głównym i dodajcie tam snapa. Możecie się zalogować wtedy na konto NAWET jeżeli macie stałego bana na adres ip!!! Ja właśnie tak zrobiłem i działa, minus jest taki że snapchat nie będzie miał wtedy dostępu do zdjęć i filmików które są w galerii poza sejfem ale wystarczy je wszystkie przekopiować do sejfu i juz wszystko działa jak normalnie. Jeżeli macie telefon innej marki to poszukajcie podobnej opcji, na pewno powinna być. 

3

Na pewno? Nie złapie perm bana?

0

Pomożesz z Iphonem 13 ?

5

udało się komuś odblokować ?

0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
25 sie 2022 o 10:51

Cześć! Jeśli użyto nieautoryzowanych aplikacji innych firm, Snapchat tymczasowo blokuje Twoje konto na 24 godziny. Jednak wielokrotne korzystanie z nieautoryzowanych aplikacji innych firm może spowodować trwałe zablokowanie Snapchata. Może taka jest sytuacja... W każdym razie spróbuj kontaktować się ze Snapchatem, jeśli uważasz, że zablokowali Cię bez powodu.

Możesz też utworzyć nowe konto - ale tylko za pomocą innego adresu e-mail i innego urządzenia (ponieważ znają Twój adres IP).

-1
Dołącz do nas!