Znowu nie wiem co się dzieje z messengerem

Zamknięty
Zu_ Posty 1 Data rejestracji czwartek 3 luty 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 3 luty 2022 - 3 lut 2022 o 16:39
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 4 lut 2022 o 12:55
Dawno temu założyłam konto na messenger gdy facebook nie był potrzebny
Ostatnio chciałam by to konto miało też facebooka ale przez konto na messenger nie mogłam wejść do facebooka więc zrobiłam konto z tym samym numerem telefonu na facebook i wtedy miałam problem
Bo jak wchodziłam w messenger wyświetlały się 2 opcje to nadal mój numer telefonu lub że zmieniłam to wpisuje że to mój i każą się zalogować teraz hasłem do facebook ile razy to wpisywałam to nie działało
Odinstalowałam aplikację zalogowałam się i jestem teraz na koncie z tym numerem ale nie ma tam absolutnie nic żadnych konwersacji ani grup tak jakby konto się zresetowało
Czy da się coś z tym zrobić?

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
4 lut 2022 o 12:55
Witam! Spróbuj tak zrobić:

1) Wyloguj się z nowego Facebooka/Messengera na wszystkich urządzeniach. 2) Usuń swój numer telefonu komórkowego z nowego konta na Facebooku (Settings & Privacy > Mobile) 3) Zaloguj się do starego Messengera za pomocą swojego numeru telefonu komórkowego.
0
Dołącz do nas!