Problem z Facebookiem. Zablokowane konto.

Zamknięty
Cyro - Zmodyfikowany dnia 11 sty 2022 o 18:12
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 12 sty 2022 o 10:16
Witam Was i proszę o poradę. 3 dni temu kolega zgłosił moje konto na Facebook jako fake konto (niby dla żartów). Oczywiście zablokowali mi konto i kazali zrobić zdjęcie dowodu tożsamości,w mojej sytuacji jest to Legitymacja szkolna, ponieważ nie posiadam jeszcze 18 lat. Po zrobieniu i wysłaniu zdjęcia i odczekaniu paru, parunastu godzin przychodzą mi non stop odmowy na e-mail bez żadnego wyjaśnienia. Jaka może być tego przyczyna? Imię, nazwisko,data urodzenia wszystko pokrywa się z Legitymacja czyli z wiarygodnością tego konta. Czy może być problem w tym,że na Facebooku mam podane jedno imię i nazwisko,a w legitymacji 2 imiona i nazwisko? Pomóżcie,bo nie mam już pomysłów i siły jak odzyskać to konto.... Dziękuję z góry tym którzy zechcą mi pomóc.

PS. Taki komunikat jest w każdym z tych emailow po weryfikacji zdjęcia.
We can t give you access to this account or help with your request until we receive an accepted form of ID that matches the information listed on the account. Learn more about the types of ID we accept in the Help Center:
https://www.facebook.com/help/159096464162185?ref=cr

Thanks,
The Facebook Team

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
12 sty 2022 o 10:16
Cześć! Niestety nie jesteś jedyną osobą, która doświadcza tej niewygodnej sytuacji. Niektórzy ludzie po prostu codziennie wysyłają informacje dowodu tożsamości, aż Facebook w końcu je zaakceptuje. Więcej o procesie weryfikacji znajdziesz w naszym specjalnym artykule na ten temat.
0
Dołącz do nas!