Szukasz gry z dzieciństwa

Zamknięty
KamsanYoun Posty 5 Data rejestracji poniedziałek 12 lipiec 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 sierpień 2021 - 12 lip 2021 o 11:40
KamsanYoun Posty 5 Data rejestracji poniedziałek 12 lipiec 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 sierpień 2021 - 14 lip 2021 o 11:29
Witaj! Właśnie zacząłem grać w Genshin Impact i podczas grania coś wpadło mi do głowy. Mam słabe wspomnienia z grania w grę o podobnej grafice (japoński fantasy), kiedy byłem młody, ale nawet nie pamiętam, w co grałem.

Wątek fabularny miał coś wspólnego ze znalezieniem lekarstwa dla chorego rodzeństwa iirc i wyraźnie pamiętam, że fabuła gry obejmuje latanie wielorybów na niebie. Grafika również przypomina nieco przejścia dla zwierząt.

Przepraszam, że nie mogłem podać lepszych szczegółów, ale minęło tak dużo czasu, że jestem zaskoczony, że w ogóle to pamiętam!

1 odpowiedzi

KamsanYoun Posty 5 Data rejestracji poniedziałek 12 lipiec 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 sierpień 2021 1
14 lip 2021 o 11:29
Witaj! Właśnie zacząłem grać w Genshin Impact i podczas grania coś wpadło mi do głowy. Mam słabe wspomnienia z grania w grę o podobnej grafice (japoński fantasy), kiedy byłem młody, ale nawet nie pamiętam, w co grałem. https://clearclouddns.com/192-168-1-1/

Wątek fabularny miał coś wspólnego ze znalezieniem lekarstwa dla chorego rodzeństwa iirc i wyraźnie pamiętam, że fabuła gry obejmuje latanie wielorybów na niebie. Grafika również przypomina nieco przejścia dla zwierząt.

Przepraszam, że nie mogłem podać lepszych szczegółów, ale minęło tak dużo czasu, że jestem zaskoczony, że w ogóle to pamiętam!
issue got
0
Dołącz do nas!