Nie mogę zalogować się do messengera

Rozwiązany/Zamknięty
anna.kot - 1 mar 2020 o 14:00
Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 - 9 mar 2020 o 14:50
Dzień dobry,
Dwa lata temu założyłam konto na Messengerze bez użycia Facebooka, później założyłam Facebooka ale nie udało mi się połączyć go z wcześniejszym kontem. Teraz nie mogę zalogować się na Messengera, kiedy wpisuje maila do rejestracji, pokazuje, że żadne konto nie jest połączone z tym mailem, a na numer telefonu założone jest to z Facebooka. Co mam robić aby odzyskać to konto?

1 odpowiedzi

Max Vega Posty 317 Data rejestracji czwartek 5 marzec 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 19 maj 2021 444
9 mar 2020 o 14:50
Cześć, Anna! Kiedy zarejestrowałeś się na Messengerze, najprawdopodobniej zrobiłeś to z numerem telefonu, a nie adresem e-mail. Może to być powód, dla którego pokazuje, że żadne konto nie jest połączone z tym mailem. Możesz spróbować usunąć swoje konto Messengera i utworzyć nowe, używając swojego numeru telefonu. Twoje wiadomości powinny nadal tam być.


Po utworzeniu nowego konta Messengera możesz ponownie spróbować połączyć swoje konto FB z kontem Messengera.

W czatach dotknij swojego zdjęcia profilowego w lewym górnym rogu.
Przewiń w dół i dotknij Przełącz konto (Switch Account).
Dotknij Dodaj konto (Add Account), wprowadź informacje i Dotknij Dodaj (Add).
2
Dołącz do nas!