Instagram nie działa relacja [Rozwiązany]

ula - 16 sie 2018 o 10:38 - Ostatnia odpowiedź:  UtszulaBaata
- 21 wrz 2018 o 13:40
witam, od około miesiąca nie działają mi relacje na istagramoe wyłączam telefon, kilka razy instalpwalam aplikacje na nowo bez skutku, Samsung Galaxy A5 2017 prosze o pomoc
Zobacz więcej 

Twoja odpowiedź

12 odpowiedzi

Floreo 1737 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 17 wrzesień 2018 Ostatnio zalogowany - 16 sie 2018 o 10:53
0
Dziękujemy
Nie możesz dodawać swoich relacji czy nie widzisz relacji innych?
Skomentuj post Floreo
0
Dziękujemy
nie moge dodawać swoich relacji i tu jest problem
Floreo 1737 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 17 wrzesień 2018 Ostatnio zalogowany - 16 sie 2018 o 15:53
Nie masz ikony aparatu? Robisz zdjęcie lub film, ale się nie publikuje? Aplikacja ulega awarii, gdy próbujesz zrobić relację? Opisz problem dokładniej.

Przy okazji sprawdź, czy nie dałaś dostępu aplikacjom trzecim nieautoryzowanym: https://www.instagram.com/accounts/manage_access/

Chodzi zwłaszcza o aplikacje, które pokazują unfollow etc. Usuń i zobacz, czy relacje zaczną działać.

Telefon masz nowy, więc nie podejrzewam, że chodzi tu o jego słabe parametry.
Skomentuj post ula
0
Dziękujemy
dokladnie robie zdjęcie film ale nie mogę ich publikować bo pojawia się jakis błąd przy dodaniu już na "twoja relacje"
Floreo 1737 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 17 wrzesień 2018 Ostatnio zalogowany - 17 sie 2018 o 11:55
To może sugerować słabe połączenie internetowe lub słaby zasięg telefonii komórkowej. Sprawdź, czy problem występuje, gdy smartfon jest w sieci WiFi.
Skomentuj post ula
0
Dziękujemy
udało mi się kilka razy wstawić relacje na istagram ale po odinstalowaniu i zainstalowaniu aplikacji na nowo , mam bardzo dobre łącze internetowe.
Skomentuj post Utszula
Jamnik 32 Posty poniedziałek 27 kwiecień 2015Data rejestracji 28 sierpień 2018 Ostatnio zalogowany - 27 sie 2018 o 08:03
0
Dziękujemy
Bardzo dziwne, wydaje mi się, że to jest bardziej awaria konta niż kwestia internetu, jeśli miałabyś słaby internet, materiały by się zapamiętały w aplikacji i zostały dodane wtedy, gdy znajdziesz się w mocniejszym zasięgu.

Spróbuj zgłosić błąd do Instagrama. Otwórz aplikację, wejdź na profil > ustawienia > zgłoś błąd i opisz tam krótko, co się dzieje.
Skomentuj post Jamnik
0
Dziękujemy
Już dwa razy zgłosiła problem przez istagrama nikt nie odpowiedział.
Też mam ten sam problem od kilku miesięcy po aktualizacji do androida 8.0 w samsungu s7. Pomoc w instagram totalnie nie odpisują, instalowanie aplikacji nie rozwiązuje problemu, czyszczenie pamięci też zero efektów. Kolejne aktualizacje instagrama też nie pomogły... Ewidentnie gryzie się z nowym androidem...
A próbowałaś pisać opinię na Google Play, pod aplikacją?
Skomentuj post Utszula
UtszulaBaata - 3 wrz 2018 o 12:02
0
Dziękujemy
Oczywiście że tak, widzę że nie wiele osób ma podobny problem ale nikt nie odpowiedzial
Skomentuj post UtszulaBaata
UtszulaBaata - 21 wrz 2018 o 13:40
0
Dziękujemy
Witam , czy ktos mi pomoze czy nikt nie potrafi mi pomoc?
Skomentuj post UtszulaBaata