Facebook, twoje konto jest tymczasowo niedostępne

Data rejestracji
poniedziałek 11 marzec 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
-
Dzień dobry,

Mam pytanie, chcę się zalogować do FB i pisze mi: Mechanizm zabezpieczający
Wyślemy na Twój numer telefonu wiadomość z kodem potwierdzającym, aby potwierdzić Twoją tożsamość.
Wygląda na to, że wykorzystujesz tę funkcję w sposób niezgodny z jej przeznaczeniem. Przestań zbyt szybko wykonywać czynności albo możliwość korzystania przez Ciebie z tej funkcji zostanie zablokowana.
Mechanizm zabezpieczający
Wysłaliśmy 6-cyfrowy kod na numer:
I nie przychodzi żaden kod potwierdzający,robiłem to kilkanaście razy,jestem niby zalogowany, bo mogę wybrać wyloguj ale nie jestem na koncie,nic nie mogę przeglądać...czy ktoś tak miał?
Zobacz więcej 

2 odpowiedzi

Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 12 sierpień 2019
109
0
Dziękujemy
Cześć,

A co się działo, zanim ta blokada została nałożona na twoje konto?
Możliwe, że często wylogowywałeś się i logowałeś ponownie?
Właśnie za taka aktywność Facebook najczęściej blokuje użytkowników.

Jeśli tak było, to po prostu musisz odczekać swoje i przez kilka dobrych dni nie podejmować prób zalogowania do FB.
Skomentuj post markuspololo
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
0
Dziękujemy
Witaj markuspololo.
Często to codziennie się logowałem i wylogowywałem,tylko ostatnio w tym dniu logowałem sie na smartfonie na inne 3 konta by mieć zapisane już w smartfonie hasło,to takie konta rezerwowe o innych nikach,mało korzystam z nich,a zablokowali mi to konto główne,i dlaczego żaden SMS do mnie nie dociera? pisze ze na mój numer przyypisany do konta wysłali SMS z kodem odblokowującym a żaden SMS ani razu nie przyszedł,resetowanie-zmiana hasła działa,mogę zmienić hasło,nawet na moment byłem na swoim koncie na osi czasu przez około 5 sekund i wtedy znów ta informacja by sprawdzić moją tozsamość przyjdzie SMS,nie wiem co się stało,czy to koniec konta? chciałem tam pisać do nich w formulazu ale nie mogę bo pisze że widać ze twoje konto nie zostało zablokowane,a jedynie jest czasowo niedostepne.
Skomentuj post geos41