Zasygnalizuj

Zablokowane konto tymczasowo na facebooku [Rozwiązany]

zadaj pytanie jvred 1Posty poniedziałek 24 lipiec 2017Data rejestracji poniedziałek 24 lipiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 27 lip 2017 o 09:54 przez Karolllla
Wychodzi komunikat o zablokowanym koncie i że w następnych krokach zaprezentują test bezpieczeństwa ,po czym pojawia się treść 'nie można obecnie zweryfikować twojej tożsamości, spróbuj później'. Czy ktoś miał taki przypadek? Konto zostało zablokowane chyba przez jakiś wirus bo posty same się dodawały na tablice. Czyściłam komputer ale nic nie znaleziono.
Przydatny
+0
bardziej mniej
Cześć, rok temu taki sam przypadek. W końcu założyłam nowy profil i gdy w końcu odblokowali mi ten stary (chyba chwilę to trwało) to go usunęłam.
W sumie jakiś błąd na FB nie do ruszenia.
Pozdr. A.
Karolllla 2590Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus środa 18 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 27 lip 2017 o 09:54
Czy udało się rozwiązać tę sytuację? Zwykle po jakimś czasie FB odblokowuje konto, albo pozwala Ci przejść procedurę uwiarygadniającą, np. prosi o skan dowodu osobistego itp.
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!