Jak zwrócić router do upc

Rozwiązany/Zamknięty
jarosz.t - 29 sty 2015 o 16:54
 magni - 5 lut 2015 o 13:23
kończy mi się umowa i muszę oddać router jak to zrobić najtaniej?

6 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 019
30 sty 2015 o 08:41
Na stronie UPC jest informacja, że trzeba wypełnić formularz zwrotu, a potem zapakować router i zostawić w paczkomacie.

Zobacz:
http://obsluga-klienta.upc.pl/app/answers/detail/a_id/178/~/zwrot-sprz%C4%99tu#main_window
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

ale ja mam pytanie, czy za to się płaci? za te paczkomaty? bo jest napisane,że za darmo ale przecież za paczkomaty się płaci to jak to jest?
Tak,bo to działa tak: wypełniasz ten formularz na stronce UPC i od razu CIę przekierowuje na stronę inPost, dostajesz na maila albo na telefon specjalny kod i instrukcje jak masz działać. I potem idziesz do paczkomatu, podajesz ten sekretny kod i się otwiera skrzynka, do której wsadzasz paczkę z routerem, Koniec. Aha, dostajesz jeszcze potwierdzenie smsem, ale jak zwracasz do UPC router czy inne sprzęty to nic nie kosztuje. Aha i nie trzeba adresować paczki :D
Wygląda na to, że koszty zwrotu przez paczkomat pokrywa UPC po prostu.
Paczkomaty to opcja bezpłatnego zwrotu w UPC. Za kuriera trzeba zapłacić 50 zeta i jeszcze to zgłosić przed końcem umowy.
dzięki wszystkim za info, zwróciłem paczkomatem, bezpłatnie, prosto, także bardzo spoko
a ja mam pytanko jak się zwraca to do upc to trzeba wskazać z którego paczkomatu będziemy nadawać? czy to obojętne jest?