Jak zwrócić router do upc

Rozwiązany/Zamknięty
jarosz.t - 29 sty 2015 o 16:54
 magni - 5 lut 2015 o 13:23
kończy mi się umowa i muszę oddać router jak to zrobić najtaniej?

6 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
30 sty 2015 o 08:41
Na stronie UPC jest informacja, że trzeba wypełnić formularz zwrotu, a potem zapakować router i zostawić w paczkomacie.

Zobacz:
http://obsluga-klienta.upc.pl/app/answers/detail/a_id/178/~/zwrot-sprz%C4%99tu#main_window
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

10
ale ja mam pytanie, czy za to się płaci? za te paczkomaty? bo jest napisane,że za darmo ale przecież za paczkomaty się płaci to jak to jest?
2
Tak,bo to działa tak: wypełniasz ten formularz na stronce UPC i od razu CIę przekierowuje na stronę inPost, dostajesz na maila albo na telefon specjalny kod i instrukcje jak masz działać. I potem idziesz do paczkomatu, podajesz ten sekretny kod i się otwiera skrzynka, do której wsadzasz paczkę z routerem, Koniec. Aha, dostajesz jeszcze potwierdzenie smsem, ale jak zwracasz do UPC router czy inne sprzęty to nic nie kosztuje. Aha i nie trzeba adresować paczki :D
2
Wygląda na to, że koszty zwrotu przez paczkomat pokrywa UPC po prostu.
1
Paczkomaty to opcja bezpłatnego zwrotu w UPC. Za kuriera trzeba zapłacić 50 zeta i jeszcze to zgłosić przed końcem umowy.
0
dzięki wszystkim za info, zwróciłem paczkomatem, bezpłatnie, prosto, także bardzo spoko
0
a ja mam pytanko jak się zwraca to do upc to trzeba wskazać z którego paczkomatu będziemy nadawać? czy to obojętne jest?
0
Dołącz do nas!