Lepiej kupić używany telefon czy nowy na abonament? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Data rejestracji
poniedziałek 19 maj 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 29 czerwiec 2016
- - Ostatnia odpowiedź:  martika - 14 lis 2014 o 08:38
Co radzicie?
Zobacz więcej 

8 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 15 lipiec 2019
1694
0
Dziękujemy
Jeśli ten używany jest w dobrym stanie to używany, taniej wychodzi.
Data rejestracji
poniedziałek 20 październik 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 styczeń 2016
22
0
Dziękujemy
jak chcesz mieć telefon na kartę, to używany jest tańszy, ale nie masz pewności, że będzie w dobrym stanie, ja nie ufam ani Allegro, ani komisom, już bym wolała od jakichś znajomych odkupić.
Data rejestracji
środa 9 lipiec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 4 grudzień 2015
19
0
Dziękujemy
eee tam, ja kupiłam na Allegro i telefon jest spoko. Poza tym zależy czy często zmieniasz, bo jak weźmiesz nówkę w abonamencie to i tak za rok czy za dwa Ci będa chcieli dać nowy.
Data rejestracji
poniedziałek 19 maj 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 29 czerwiec 2016
17
0
Dziękujemy
no ja bym wolał właśnie na kartę, bo mało dzwonię czy smsuje, więc abonament mi nie do końca potrzebny jakiś wysoki
0
Dziękujemy
no to bardziej Ci się opłaca kupić używany telefon, ale tak jak tu pisali powyżej, lepiej od kogoś kogo znasz. Bo jak nie chcesz abonamentu to sprawa raczej jest prosta.
0
Dziękujemy
Ja Ci radzę kupić używany, ale dobry telefon za to, bo taki Ci starczy na długo i wbrew pozorom zaoszczędzisz. Najlepiej Sony Xperia Z3 Contact lub Nokia Lumia 930, jeśli nie wadzi Ci Windows Phone
Data rejestracji
poniedziałek 19 maj 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 29 czerwiec 2016
17
0
Dziękujemy
no się właśnie chyba zdecyduję na Windows Phone bo Android chodzi coraz gorzej, dzięki za rady.
0
Dziękujemy
a ja Ci powiem, że warto kupić markowy i droższy telefon na przykład Nexus albo Samsung Galaxy, bo potem jak są jakieś aktualizacje czy coś to tylko te markowe dostają i inne opcje.