Czy Google Play jest bezpieczne i darmowe?

Rozwiązany/Zamknięty
ankaona - 7 lis 2014 o 10:28
 ankaona - 10 lis 2014 o 16:23
Witam, czy ktoś może mi powiedzieć?

6 odpowiedzi

Dostęp do Google Play jest bezpłatny, aplikacje do pobrania w nim są płatne i bezpłatne. A czy bezpieczny? no zależy w jakim sensie
0
Ciężko jednoznacznie powiedzieć, czy jest bezpieczne czy nie. Z jednej strony jest oficjalną platformą, więc teoretycznie jest przeprowadzana selekcja i sprawdzanie, czy aplikacje, które pobierasz są bezpieczne. Ale...często się słyszy, że nawet tam nie sposób jest uchronić się przed wpadkami, kiepskimi aplikacjami. Nie znam osobiście przypadku, żeby ktoś pobrał aplikację z wirusem z Google Play, ale w internetach można znaleźć różne opinie, niekoniecznie dobre.
0
pantera fan
7 lis 2014 o 17:12
jest bezpieczne, przecież to oficjalna platforma jak Windows Store!
0
Piotrek9798 Posty 276 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 28 sierpień 2015 331
10 lis 2014 o 10:24
ja jestem zdania, że nie należy pobierać każdej aplikacji, którą się zobaczy na platformie, warto korzystać z tych, które mają sporo opinii, wtedy się dowiesz, czy aplikacja jest bezpieczna, przydatna i w ogóle działa.
0
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
10 lis 2014 o 15:55
Ja też myślę, że jest bezpieczne. Oczywiście, należy być czujnym, nie pobierać podejrzanych aplikacji.
Ja zawsze zwracam uwagę na to, ile aplikacja ma pobrań, jakie oceny i komentarze.
0
dzięki za opinie!
0
Dołącz do nas!