Problem ze zdjęciami

Zamknięty
martyna - Zmodyfikowany dnia 8 kwi 2023 o 23:11
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 15 kwi 2023 o 20:58

Dzień dobry,

od jakiegoś czasu na snapchatie w zakładce tylko dla mnie pokazuje mi czarne zdjęcia nie mogę ich zobaczyć tak jakby nie istniały próbowałam odinstalować aplikacje ponownie się zalogować ale nic nje działa 


iPhone / Safari 16.4

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
15 kwi 2023 o 20:58

Cześć! Masz Androida lub iOS? Problem może być spowodowany następującymi... Wielu użytkowników iOS 14 Beta skarżyło się na ten sam problem z czarnym ekranem na Snapchacie. iOS 14 zaktualizował swoje funkcje prywatności, a teraz użytkownicy muszą wyrazić zgodę na korzystanie z aparatu przez aplikację. Możesz przejść do karty ustawień i przewinąć w dół, aby znaleźć „Snapchat” i sprawdzić, czy przełącznik obok uprawnienia „Aparat” jest włączony. Użytkownicy Androida również mogą przejść do ustawień swojego urządzenia i sprawdzić, czy aplikacja ma uprawnienia do korzystania z aparatu.

0
Dołącz do nas!