Kradzież konta FB

Zamknięty
szarus20 - 25 kwi 2023 o 12:07
 Mara - 7 maj 2023 o 19:37

Dzień dobry mam taki problem, że ktoś włamał mi się na moje konto i wszystko usunął włącznie z e-mailem pomocniczym. Ustawił swój e-mail i jak chce zrobić przez te formularze to nic nie moge zrobić, ponieważ i tak kod facebook chce wysłać na e-mail osoby która mi ukradła konto. czy miał ktoś podobny problem i odzyskał ??

1 odpowiedzi

Witaj,

mam dokładnie to samo i podbijam temat. Dziś ktoś shackował mi konto, zmienił adres email na taki w domenie hotmail.com, usunął nr telefonu.

Próbowałem mnóstwa metod, ale jest to błędne koło, ponieważ na końcu i tak prosi o wysłanie jednorazowego kodu na ZMIENIONY adres email, co zakrawa o idiotyzm.

Szukam jakiegokolwiek maila do supportu/działu technicznego. Wiem, że o infoliniii można zapomnieć, no i nie mam wersji Meta, więc od razu proszę to uwzględnić w ewentualnej odpowiedzi.

Chodzi o kanał kontaktowy, przez który będę mógł zweryfikować konto poprzez np. przesłanie skanu dowodu itp. Nie mam z tym problemu. Ważne, by gdzieś po drugiej stronie siedział żywy człowiek i był w stanie mi pomóc.

0

Mam to samo i niewiem co robić dalej 

0

To samo co u mnie próbowałam wszystkich zgłoszeń do fb i cisza 

0
Dołącz do nas!