Weryfikacja wieku Na Instagramie- ID

Zamknięty
Paulina - 21 lut 2022 o 13:48
 Ada - 5 cze 2022 o 18:00
Dzień dobry! Instagram zapytał mnie o wiek. Przez nieuwagę podałam wiek firmy, czyli 8 lat i zostałam z automatu zablokowana. Jest tam funkcja żeby wysłać moje ID w celu weryfikacji i wtedy konto zostanie przywrócone. Natomiast jak próbuje to zrobić, to wyskakuje mi o błędzie „problem with this request”. Kiedy próbuje to powtórzyć to pojawia się informacja o blokadzie antyspamowej i „spróbuj później”. Czy ktoś z Was miał podobne doświadczenie i mógłby się podzielić co robić.
Przeczytałam już chyba cały internet i nic nie znalazłam.



Konfiguracja: iPhone / Safari 15.3

13 odpowiedzi

Mam tak samo. Uzupełniam formularz wryfikacji wieku,dodaje zdjecie dowodu i dupa. Wyskakuje okno z tytułem
"Nie możesz teraz skorzystać z tej funkcji". Próbowałem przez strone biznesową fejsa, tak samo. To jakas granda.
1
Ja również? Czy konto zostało odblokowane ?
0
Udało mi się wydać dowód, niby zmienili datę urodzin ale wciąż nie można było się zalogować i ten sam komunikat o niewystarczającym wieku. Zgłosiłem problem, rozmawiałem z infolinia i mogą pomoc pozmieniać już sami (bardzo uprzejma pani uprzedziła ze to odzyskanie dostępu będzie trochę trwało). na obecna chwile wciąż nie mam dostępu, niby do końca nadchodzącego tygodnia powinienem mieć już dostęp
1
podasz prosze numer na który dzwoniłeś?
0
Czyli jeśli wysłałam zdjęcie to wystarczy czekać i uzbroić się w cierpliwość?
1
Ja napisałem z problemem przez centrum pomocy. Oddzwonili
1
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
22 lut 2022 o 16:16
Cześć! Spróbuj wykonać następujące czynności:

Wyłącz i uruchom ponownie smartfon.

Spróbuj się wylogować i zalogować na swoje konto.

Spróbuj wyczyścić pamięć podręczną Instagrama i dane Instagrama.

Spróbuj zalogować się na innym urządzeniu. Na przykład na komputerze. I spróbuj użyć VPN, aby połączyć się ze swoim kontem. Ponadto na swoim komputerze spróbuj zmienić (zaktualizować) swoje hasło.

I na koniec: spróbuj jeszcze raz zgłosić swój problem na Instagramie. Przejdź do „Ustawienia”, następnie do „Pomocy”, a następnie do „Zgłoś problem”.
0
Dzięki za próbę pomocy. Niestety nie zadziałało.Co za koszmar! Oczywiście setki zgłoszeń już poszło. Z komunikatu wynika, że ewidentnie wina jest po ich stronie, bo w drugiej części komunikatu jest „naprawimy to tak szybko jak to możliwe”.
1
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
25 lut 2022 o 10:31
Tak, musisz poczekać... Mam nadzieję, że to naprawią! Proszę o informację, jak rozwija się sytuacja!))
0
Ja mam wlasnie podobny problem ? Czy udalo.sie rozwiazac . Jak tak . To.prosze o wskazuwki
0
Jak problem został rozwiązany? Mam to samo ...
0
Witam. Czy ktoś jest w stanie wskazać jak długo taka blokada trwa i czy komuś udało się wysłać swoj dowód osobisty?
0
Mi udało się wysłać, tak przypuszczam bo po kliknięciu wyślij przekierowuje mnie na stronę centrum pomocy. A nie jak było wcześniej. Natomiast od 5 mają nadal czekam.
0
Kinga > Ada
21 maj 2022 o 20:47
Mnie przekierowuje na stronę "centrum pomocy" z telefonu. A jak robie to na komputerze to wyskakuje ten błąd. Wg mnie to nie jest nigdzie wysłane wciąż. Powinniśmy dostać jakiś komunikat że dziękujemy za wysłanie formularza cokolwiek w tym stylu.
0
ADA > Kinga
23 maj 2022 o 19:20
Ja dostałam email z Facebooka. Rozpoczyna się -We can’t give you access to this account or help with your request until...........
Nie wiem jak u Ciebie
0
justyna > ADA
31 maj 2022 o 21:38
tak u mnie to samo niestety, ta smaa wiadomosc ze nie mogą
0
Mi odblokowali po 25 dniach
0
niestety ja mam podobny problem, który każe mi czekac 24 - 36h... i nie mam jak sie odniesc niestety, koszmar
0
I jak?
0
Proszę o odpowiedź czy udało się odzyskać konta?
0
Jaki jest numer na infolinie? :)
0
A gdzie jest opcja, żeby wsyłać im wiadomość? :(
0
Mam ten sam problem !!;(((
Może komuś się udało odzyskać konto? Też podałam wiek firmy. Help :(
0
Mi się udało odzyskać konto. Polecam findway na fb. Poza tym ja nie logowałam się przez 72 h na instagram. Moglam przesłać dokument tożsamości.
0
czy możesz napisac dokładnie z tym fb co należy wykonać?
0
Czy dostałaś jakąś wiadomość na email?
0
Dołącz do nas!