Problem z messengerem

Zamknięty
Szyszka - 26 sie 2020 o 10:04
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 28 sie 2020 o 19:15
Dzień dobry, mam problem z zalgowaniem się do Messengera. Dziś rano zostałam automatycznie wylogowana z mesengera i facebooka, bo rzekomo ktoś próbował się zalogować na moje konto. Zmieniłam hasło na facebooku i udało sie zalogować. Natomiast pozostał problemm z messengerem, bo żadne hasło nie wchodzi, stare nowe i żadne inne - klikając opcję "nie pamiętam hasła" mam możliwość otrzymania hasła jedynie na stary adres e-mail który już nie istnieje. Próbując dodać dodatkowy adres e-mail na facebooku niestety wymaga hasła które znów nie wchodzi, ani stare ani nowe.... Nie mam możliwości wyboru opcji wysłania hasła na numer telefonu czy inny adres e-mail. Proszę o pomoc :(



Konfiguracja: Windows / Edge 18.18363

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
28 sie 2020 o 19:15
Witam! Te problemy zaczęły się pojawiać po tym, jak Facebook uniemożliwił korzystanie z Messengera bez Facebooka. Bardzo trudno jest skontaktować się z zespołem wsparcia Facebooka. W takim przypadku polecam założyć nowe konto, zamieścić małą reklamę, skontaktować się z działem reklamy Facebooka i poprosić o pomoc ze starym kontem - w takim przypadku mogą szybciej odpowiedzieć i pomóc...
0
Dołącz do nas!