Instagram dezaktywował moje konto [Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
środa 28 listopad 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 28 listopad 2018
-
Sweetwins_2019
Data rejestracji
niedziela 22 grudzień 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
22 grudzień 2019
-
Na samym początku listopada moje konto zostało ukradzione. Chcąc działać szybko, zrobiłam screena i wysłałam zgłoszenie do Instagramu. Moja koleżanka w tym czasie ze swojego konta zgłaszała moje jako kradzione. Udało mi się w ciągu 2 godzin odzyskać profil dzięki smsowej weryfikacji. Przez 2 tygodnie był spokój, po czym ponownie zostalam wylogowana z aplikacji - tym razem przez sam Instagram. Ponoć złamałam zasady i zbierałam nieuczciwie lajki i followersów.
Nigdy w życiu nie używałam żadnej aplikacji do gromadzenia followersów, ani nic z tych rzeczy. Swój profil prowadziłam przez 6 lat i miałam tylko 200 obserwatorów, co chyba jest tego dowodem.
Oczywiście odwołałam się od tego, zgłaszając pomyłkę. Dostałam maila z instrukcjami (zrobić zdjęcie z kodem). Od tego czasu napisałam z 50 maili do nich, ale z Insta żadnej odpowiedzi nie uzyskałam.
Czy są jakieś szansę na przywrócenie konta, czy można jakoś inaczej skontaktować się z odpowiedzialną za taie rzeczy osobą?

2 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 26 wrzesień 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 18 listopad 2019
80
Kiedy dokładnie twoje konto zostało zablokowane po raz kolejny? Jeśli od tego czasu minęło kilka dni, musisz po prostu jeszcze trochę zaczekać, tego typu ostrzegawcze blokady trwają zwykle 2-3 dni i mijają.
Klaudia1993
Data rejestracji
środa 28 listopad 2018
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 28 listopad 2018

Miałam nadzieję, że minie, aczkolwiek zablokowano je 18.11 i do tej pory nic
GeoXXYY
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 2 grudzień 2019
201
Nie wygląda to dobrze.
Niestety jeśli zgłaszasz błędy przez pomoc Instagrama i nic to nie daje, nie zrobisz wiele więcej.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 5 luty 2020
4 209
Witaj,

czy udało się odzyskać dostęp do konta na Instagramie?
Sweetwins_2019
Data rejestracji
niedziela 22 grudzień 2019
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
22 grudzień 2019

Dzień dobry, nam też tak dezaktywowali konto. Czy jest szansa na odzyskanie, czy raczej nie. Zdjęcie wysłane, ale reakcji brak