Jak zamknąć stare konto na Twitterze [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 listopad 2019
-
Cześć, witajcie,

Co zrobić jeżeli stare konto jest a ja nie mam do niego dostępu, dane podane przy logowaniu są od kilkunastu lat nieaktualne. A konto na twitterze (to stare)chciałbym zamknąć. Czy jest szansa?

2 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
23 czerwiec 2020
6 662
Cześć,

Próbowałeś/aś odzyskać hasło? Odzyskując dostęp do konta, można je samodzielnie usunąć.
1
Dziękujemy
Anna Dobrzyńska

redaktor & social media manager - CCM Polska

Już próbowałem za każdym razem żądają stary email na który był zakładany profil.A adres nie istnieje bo dwa lata temu zmieniłem adres poczty.
Data rejestracji
poniedziałek 1 luty 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
23 czerwiec 2020
6 662
Wpisz adres e-mail, na który rejestrowałeś konto. Kliknij Szukaj. Będziesz mieć do wyboru opcję wysłania nowego hasła na numer telefonu lub e-mail a pod spodem masz opcję Nie mam do nich dostępu. Po kliknięciu otwiera się nowa strona, gdzie podajesz swój login (nie e-mail) konta Twitter. W ten sposób można odzyskać dostęp do konta nie mając dostępu do maila, na który rejestrowałeś konto.
za każdy razem domagają starego e-mila
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
21 czerwiec 2020
4 168
W takim razie musisz czekać, aż Twitter sam usunie twoje konto jako nieużywane. W regulamienie jest napisane, że zrobi to, jeśli przez 6 miesięcy nie zalogujesz się na profil, ale w praktyce nieużywane konta czekają nawet rok. No ale w końcu znikają.
>
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
21 czerwiec 2020

Niestety to bzdura, twitter wcale nie usuwa kont. Mam jedno od 4 lat nieaktualne, przy czym nie mogę nawet zmienić hasła ani się zalogować. A wciąż to konto jest jak wpiszę w wyszukiwarkę.
mam ten sam problem
Takze mam ten sam problem
Data rejestracji
poniedziałek 9 maj 2016
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
poniedziałek 4 listopad 2019
76
Spróbuj skorzystać z rady, które zostały opisane powyżej.