Nie widzę u nikogo wyróżnionych relacji

Rozwiązany/Zamknięty
Shanel - 26 lip 2018 o 15:32
 Gebsbs - 29 maj 2019 o 10:31
Dzień dobry, nigdy nie widziałam wyróżnionych relacji u innych użytkowników instagrama (chociaż je mieli, innym w tym czasie się wyświetlały). Nie mogę także sama utworzyć wyróżnionej relacji, nie mam takiej opcji :( nigdy to mi w ogóle nie działało, mam zaktualizowany instagram, korzystam z Iphona 6 plus. Bardzo proszę o pomoc, miał ktoś już ten problem i może wie jak to rozwiązać? W ogóle nie wyświetlają mi się wyróżnione relacje U NIKOGO jakby ich w ogóle nie było, nigdy nie zobaczyłam ani jednej wyróżnionej relacji ani nie mogłam sama wyróżnić nic, ponieważ nie miałam takiej opcji :(

1 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
27 lip 2018 o 13:19
Trudno poradzić ci cokolwiek innego niż czekanie. Instagram udostępnia nowe opcje według własnego scenariusza i rodzaj telefonu, jakim się posługujesz nie ma tu wielkiego znaczenia.

Jeśli dobrze rozumiem - możesz nagrywac relacje, ale nie możesz dodawać tych wyróżnionych? Czy też opcja relacji nie działa u Ciebie wcale?
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

2
I co, doczekałaś się aktualizacji?
0
Niestaty :( nawet gdy loguje się u kogos innego na telefonie, kto ma instagrama i działają mu wyróżnione relacje - gdy zaloguje się na moje konto mi to nie działa :( nie mam pojęcia co jest nie tak, coś nie tak w takim razie jest z moim kontem, co jest przykre bo nie można nic na to poradzić i nie mam pojęcia dlaczego tak mam
1
smaria Posty 341 Data rejestracji piątek 25 kwiecień 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 26 listopad 2019 354
3 wrz 2018 o 11:42
Bo to niestety nie jest kwestia aparatu. Tej funkcji nie ma na Twoim koncie i aparat nie ma tu znaczenia.
Wiem, że to jest bardzo wkurzające, ale chyba nic z tym nie zrobisz.
0
Ja rownież mam iPhone 6s Plus i tez nie wyświetlają mi sie wyróżnione relacje a także zmienił sie wyglad profili. Nie wiem co na to poradzić ????
0
Dołącz do nas!