Nie widzę u nikogo wyróżnionych relacji [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
 Gebsbs -
Dzień dobry, nigdy nie widziałam wyróżnionych relacji u innych użytkowników instagrama (chociaż je mieli, innym w tym czasie się wyświetlały). Nie mogę także sama utworzyć wyróżnionej relacji, nie mam takiej opcji :( nigdy to mi w ogóle nie działało, mam zaktualizowany instagram, korzystam z Iphona 6 plus. Bardzo proszę o pomoc, miał ktoś już ten problem i może wie jak to rozwiązać? W ogóle nie wyświetlają mi się wyróżnione relacje U NIKOGO jakby ich w ogóle nie było, nigdy nie zobaczyłam ani jednej wyróżnionej relacji ani nie mogłam sama wyróżnić nic, ponieważ nie miałam takiej opcji :(

1 odpowiedź

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 10 lipiec 2020
4 239
Trudno poradzić ci cokolwiek innego niż czekanie. Instagram udostępnia nowe opcje według własnego scenariusza i rodzaj telefonu, jakim się posługujesz nie ma tu wielkiego znaczenia.

Jeśli dobrze rozumiem - możesz nagrywac relacje, ale nie możesz dodawać tych wyróżnionych? Czy też opcja relacji nie działa u Ciebie wcale?
1
Dziękujemy
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

I co, doczekałaś się aktualizacji?
Niestaty :( nawet gdy loguje się u kogos innego na telefonie, kto ma instagrama i działają mu wyróżnione relacje - gdy zaloguje się na moje konto mi to nie działa :( nie mam pojęcia co jest nie tak, coś nie tak w takim razie jest z moim kontem, co jest przykre bo nie można nic na to poradzić i nie mam pojęcia dlaczego tak mam
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2019
168
Bo to niestety nie jest kwestia aparatu. Tej funkcji nie ma na Twoim koncie i aparat nie ma tu znaczenia.
Wiem, że to jest bardzo wkurzające, ale chyba nic z tym nie zrobisz.
Ja rownież mam iPhone 6s Plus i tez nie wyświetlają mi sie wyróżnione relacje a także zmienił sie wyglad profili. Nie wiem co na to poradzić ????