Messenger - brak opcji dymki czatu

Zasygnalizuj
-
 Wiktoria1808 -
zniknęła mi możliwość włączenia/wyłączenia dymków czatu w ustawieniach messengera, dotyczy jednego konta, bo na innym na tym samym urządzeniu są, a dodatkowo po zalogowaniu się na inne urządzenie także ich nie ma. resetowanie, odinstalowanie i reset preferencji nie pomogły, mam najnowszą wersję aplikacji

4 odpowiedzi

Ja też mam ten problem i na dodatek nie widzę czy ktoś pisze nie ma szybkiej ikonki do wysłania co się dzieje z Mess ktoś coś.... Pomocy
9
Dziękujemy

Cieszymy się, że mogliśmy pomóc! Lubisz nas? Napisz opinię! Oceń

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1106

Data rejestracji
wtorek 6 czerwiec 2017
Status
Administrator
Ostatnio zalogowany
piątek 15 październik 2021
659
To jest niesamowite! To jest funkcja telefonu, a nie konto !..
Ktoś znalazł już rozwiązanie problemu?
Ja też nie widzę...
Mam podobnie, ktoś już znalazł rozwiązanie dla tego problemu?

Samsung S21 - ustawienia - zaawansowane funkcje - na dole jest na niebiesko "plywajace powiadomienia". Wchodzimy, zaznaczamy "bąbelki"
W ustawieniach messengera pojawi sie dodatkowa opcja "dymki" - domyslnie "brak", zmieniamy na " wszystkie" lub "wybrane".
> camelka7777888
Ale to nie są te oryginalne dymki tylko słaba podruba
Przy okazji jeśli masz problem z ortografią możemy Ci wytłumaczyć jak włączyć słownik :) oryginalny Polski a nie jakąś podróbę !
> camelka7777888
Hej, ja mam problem co do tych "wybranych". Jak kogoś do nich wybrać? Miałam tak wcześniej i coś się zrobiło i teraz mogę tylko albo "wszystkie" albo "brak", bo nikt nie jest wybrany. Dostaję już szału próbując to naprawić i nie mam pomysłu.
Hej również mam ten sam problem samsung Galaxy S 20 ultra. A po zalogowaniu się na inny telefon działa. Dodam również że kto inny zalogował się na messenger na moim telefonie i to samo brak opcji dymki czatu
Tez miałam ten problem (samsung galaxy s20) weszłam w ustawienia na telefonie -powiadomienia A następnie ustawienia zaawansowane. Potem naciskamy pływające powiadomienia i jest tam opcją bąbelki i ja zaznaczamy. Następnie ustawienia w messangerze naciskamy na dymki i tam już powinno być. Mam nadzieję, że pomogłam ????
> Nat
Zrobiłem dosłownie to samo parę dni temu znalazłem podobne wytłumaczenie na angielskim forum ;)
> Nat
Mialam ten sam problem dziś i dzięki twojej radzie dziala????