Messenger - dlaczego nie wyskakują mi dymki czatu? [Rozwiązany/Zamknięty ]

smaria 282 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji 12 kwiecień 2018 Ostatnio zalogowany - 11 kwi 2016 o 09:36 - Ostatnia odpowiedź:  Djr
- 18 cze 2017 o 16:06
Gdy wejdę w aplikację, widzę nowe wiadomości, ale dymki się nie pokazują.
Nie wiem czemu. Jak to zmienić?
Zobacz więcej 

7 odpowiedzi

0
Przydatny
2
Znikają lub wcale się nie pojawiają dymki czatu. Co robić?
Floreo 1522 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 5 kwiecień 2018 Ostatnio zalogowany - 9 sty 2017 o 19:13
Wszelkie takie "dziwne zachowania" aplikacji najlepiej neutralizuje wyłączenie i włączenie telefonu. Jeżeli to nie działa, grzebiemy dalej: usuwamy cache aplikacji lub próbujemy połączyć problem z aktualizacją bądź jej brakiem.

Sprawdź, czy masz aktualną wersję Messengera. To może rozwiązać problem.

Jeżeli problem pojawil się niedawno, może być związany z aktualizacją oprogramowania. Wtedy zalecany jest downgrade.
Mam to samo... Wejdź w ustawienia aplikacje tam masz takie 3 kropki i resetuj ustawienia aplikacji
Floreo 1522 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus 5 kwiecień 2018 Ostatnio zalogowany - 11 kwi 2016 o 10:24
-4
Przydatny
Ta porada jest dla Ciebie: http://pl.ccm.net/faq/8604-messenger-czat-na-innej-aplikacji
-4
Przydatny
Może wyłączyłaś opcję powiadomień w aplikacji?
-4
Przydatny
1
A mnie te dymki pzreszkadzają, bo się włączają na innych aplikacjach z podglądem tego co ktoś pisze. Lepiej wyłaczyć
No wiesz, one po to wyskakują, żeby zawsze być na bieżąco. W innym razie skąd będziesz wiedzieć, że ktoś do Ciebie napisał?