Błąd kamery Samsung Galaxy j5 [Rozwiązany/Zamknięty ]

Mercysojka 2 Posty sobota 5 marzec 2016Data rejestracji 5 marzec 2016 Ostatnio zalogowany - 5 mar 2016 o 12:14 - Ostatnia odpowiedź:  Aam
- 13 cze 2016 o 19:33
Witam, mam problem z telefonem wyżej wymienionym. Co jakiś czas pojawia mi się komunikat o błędzie kamery i jedyne co mogę zrobić to zresetować telefon. Jednak po dłuższym użytkowaniu problem znowu się pojawia... dodam, iż telefon był 3 razy na gwarancji. Wymieniono mi moduł kamery, przywrócono telefon do ustawień fabrycznych, uaktualniono oprogramowanie. Nic nie pomogło, próbowałam już wszystkiego. Zastanawiałam się nad tym czy to nie aplikacja snapchat powoduje błąd Ale wyskakiwał on także bez niej. Bardzo proszę o pomoc... zastanawiam się czy nie iść do biura praw konsumenta, ale może ktoś z Was wie jak to naprawić?
Zobacz więcej 

3 odpowiedzi

Kert2 140 Posty środa 9 lipiec 2014Data rejestracji poniedziałek 3 kwiecień 2017 Ostatnio zalogowany - 7 mar 2016 o 11:00
0
Dziękujemy
Snapchat jest wszystkiemu winien, bo to jest aplikacja, która się zacina!
Floreo 1779 Posty poniedziałek 1 luty 2016Data rejestracjiModeratorStatus poniedziałek 15 październik 2018 Ostatnio zalogowany - 21 mar 2016 o 11:11
Tu znajdziejsz podpowiedzi, którę mogą pomóc: problem z aparatem w Snapchacie
Witam nie posiadam snapchat i mam dokładnie ten sam problem więc nie sądzę że to jest tylko wina snapchat