Nie przychodzi SMS z kodem na FB

Rozwiązany
zalamana - Zmodyfikowany dnia 11 paź 2018 o 21:26
 Lu - 12 lis 2022 o 20:17
Dzień dobry,


Mam problem, poniewaz zmienialam wczoraj haslo na facebooku, wylogowalam sie ze wszystkich urzadzen, wyczyscilam historie. Korzystam z uwierzytelniania, dwuetapowej weryfikacji. Chcac zalogowac sie na telefonie na fb, mial przyjsc sms z kodem, ktory nie przyszedl od 2 dni. Chcac zalogowac sie w przegladarce, musze skorzystac z generatora kodow, ktory otwiera sie w aplikacji na telefonie tylko w momencie gdy jestem zalogowana. HELP!!! Pisalam do fb w tej sprawie ale zero odezwu, dzwonilam do operatora i z ich strony wszystko ok. Dodam tez ze mail przypisany do konta na fb zostal usuniety 2 miesiace temu, nie mam drugiego poza mailem do reklam. Co mam zrobic? Jak odzyskac konto?

4 odpowiedzi

Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
15 paź 2018 o 07:58
To ewidentnie jest bład po stronie FB, nie operatora.
Czy kody SMS nadal do ciebie nie dochodzą?
Karolina Świdrak

redaktor & social media manager - CCM Polska

109
Odzyskalam dostep do fb. Kody nie dochodzily dalej ale zalozylam nowe konto z tym samym nr telefonu, gdzie nagle wszystko bylo ok i kody przyszly, po czym udalo mi sie zalogowac na to konto gdzie kody nie przychodzily, a uwierzytelnianie zostalo wylaczone (nie przeze mnie).
5
Karolina Świdrak Posty 3277 Data rejestracji poniedziałek 24 marzec 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 5 grudzień 2021 9 018
29 paź 2018 o 09:57
A podałaś numer telefonu z przedrostkiem +48?
2