Zasygnalizuj

Snapchat! problem z memories! [Rozwiązany]

zadaj pytanie Amnezja 5Posty poniedziałek 29 maj 2017Data rejestracji 3 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - Ostatnia odpowiedź dnia 5 cze 2017 o 10:57 przez Karolllla
Dzień dobry,
od kilku dni po włączeniu snapchata i przejścia do memories zorientowałam się że snapy są czarne i wyskakuje na nich "stuknij, aby spróbować ponownie" lecz gdy stukam ciągle się ładuje i nic. Nie mogę edytować,zapisywać, udostępniać ani wysyłać tych snapów. W postępie archiwizowania widnieje u mnie 656 snapów. Liczba cały czas wzrasta anie maleje. Są to dla mnie ważne snapy dlatego bardzo prosiłabym o pomoc. Czy ktoś się orientuje co się dzieję i czy mogę je jakoś uratować.
P.S. mój telefon ma całą zapełnioną pamięć. Miałam też tak że zapisując filmiki nie zapisywały mi się one w pełnej wersji tylko zazwyczaj ucinane.
Bardzo proszę o pomoc :c

Przydatny
+0
bardziej mniej
zwolnij pamięć.
wszystkie foty i filmy masz na swoim koncie Google - jeśli masz Androida.
Amnezja 5Posty poniedziałek 29 maj 2017Data rejestracji 3 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 29 maj 2017 o 15:30
koncie Google? na pewno mówisz tu o snapie? nie zapisywałam wszystkich zdj czy filmików z memories które teraz są tak jakby niedostępne.
Odpowiedz
RaspBerryChill 68Posty środa 30 marzec 2016Data rejestracji 5 wrzesień 2017 Ostatnio zalogowany - 1 cze 2017 o 10:29
Snapchat miał jakieś kłopoty z Memories - dużo ludzi je zgłaszało. Wróciło już wszystko do normy?
Odpowiedz
Amnezja 5Posty poniedziałek 29 maj 2017Data rejestracji 3 czerwiec 2017 Ostatnio zalogowany - 3 cze 2017 o 11:59
aktualizowałam snapa i trochę się nawet pogorszyło XD nie mogę nagrywać filmików z filtrami jak i nawet na zwykłych robić przybliżenia i dalej mam problem z memories. Myślę nad tym czy by nie wylogować się i zalogować ponownie.
Odpowiedz
Karolllla 2586Posty poniedziałek 24 marzec 2014Data rejestracji ModeratorStatus poniedziałek 16 październik 2017 Ostatnio zalogowany - 5 cze 2017 o 10:57
Warto zgłosić problem do Snapchata, trudno nam będzie pomóc. Tu jest instrukcja:
http://pl.ccm.net/faq/10619-snapchat-jak-zglosic-problem-z-aparatem
Odpowiedz
Wyraź swoją opinię

Członkowie społeczności otrzymują więcej odpowiedzi niż anonimowi użytkownicy.

Jako zalogowany użytkownik, dostajesz powiadomienie, gdy ktoś skomentuje Twój wpis na forum.

Jako członek naszej społeczności, masz dostęp do dodatkowych opcji.

Nie jesteś jeszcze członkiem CCM?

Zapisz się! Rejestracja jest darmowa i trwa mniej niż minutę!