Przypadkowo skasowane SMSy... i co dalej?

Zamknięty
JanekBagatyn Posty 1 Data rejestracji piątek 6 maj 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 6 maj 2022 - 6 maj 2022 o 20:38
 J_23 - 9 wrz 2023 o 17:50
Hej, czy ktoś zna działające sposoby na przywrócenie starych wiadomości? Niechcący usunąłem ważne dla mnie smsy, które muszę odzyskać. Sprawa jest dość pilna, ponieważ stanowią one materiał dowodowy, które muszę dostarczyć do sądu (sprawa o oszustwo internetowe na dość wysoką kwotę). Nie wykonywałem kopii zapasowych wiadomości, jednak nie dezaktywowałem backupu systemowego. Być może są one zapisane na "wirtualnym dysku"? Dodam, że posiadam iPhone 11. W tym wpisie https://satelitarnecyfrowe.pl/jak-odzyskac-skasowane-usuniete-smsy/ przeczytałem, że pomocny może okazać się program iTunes, ale jak go użyć, żeby się udało?
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 695
9 maj 2022 o 14:05
Cześć! Możesz wypróbować specjalny program UltData, aby odzyskać utracone SMSy. Nie ma jednak gwarancji, że sobie z tym poradzisz i radzę udać się do jakiegoś centrum serwisowego i poprosić o pomoc fachowców.
0

Ja bylam w serwisie to powiedzieli że  usuniete sms bez kopi zapasowej nie da sie odzyskać.  I zostalam na lodzie.

0

Ja bylam w serwisie i powiedzieli że  bez kopi zapasowej nic sie nie zrobi.

0