Problem ze ściąganiem

Rozwiązany/Zamknięty
Kuba1234 - 23 sty 2015 o 17:02
monti4 Posty 69 Data rejestracji poniedziałek 10 listopad 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 27 wrzesień 2017 - 25 sty 2015 o 11:12
Witam wszystkich. Od paru dni nie moge nic pobrać z internetu. Kiedy już pobieram i daje "zapisz plik" to wyskakuje mi komunikat " program internet exprtoler nie może pobrać pliku " I tak cały czas. Prubowałem już w ustawieniach ale nic.


Proszę o pomoc

2 odpowiedzi

Hej,

1)Jaką masz wersję Internet Explorera? Jeśli nie najnowszą próbowałeś aktualizować? I jaka wersja systemu?
2)Nie możesz pobierać plików tylko z Internet Explorera czy z innych przeglądarek też?
3)Próbowałeś uruchomić przeglądarkę jako administrator i wtedy przeprowadzić próbę pobierania? (prawy przycisk myszy na ikonkę IE i tam się pokaże opcja Uruchom jako administrator)
Możesz jeszcze zmniejszyć poziom zabezpieczeń na niski w funkcji "opcje internetowe"
nie wiem jaka wersja
nie mam innych przeglądarek bo nie chcą sie pobrać z esprolera
nie da się nawet jako administrator
spróbuje
0
monti4 Posty 69 Data rejestracji poniedziałek 10 listopad 2014 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany środa 27 wrzesień 2017 71
25 sty 2015 o 11:12
https://support.microsoft.com/en-us/topic/which-version-of-internet-explorer-am-i-using-86e0ab5e-c60b-bc44-655d-cb4c69f5a3c2#ie=other

tutaj jest wyjaśnione jaka wersja powinna być Explorera wg systemu i jak możesz włączyć automatyczne aktualizacje do nowej wersji.
Dołącz do nas!