Instagram firmowy i Facebook problem z lokalizacją

Zamknięty
Onaona777 Posty 1 Data rejestracji sobota 11 luty 2023 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 11 luty 2023 - 11 lut 2023 o 14:32
 Ona - 15 lut 2023 o 21:32

Mam konto firmowe na instagramie i Facebook i próbowałam na wszystkie sposoby odblokować oznaczanie mojej firmy. Tzn chce oznaczyć swój profil firmowy w relacji szukam lokalizacji i NIE MA. Zawsze działało, teraz ktoś tez chce moją firmę na swoim koncie oznaczyć wpisuje nazwę firmy albo adres i NIE MA. Poradzicie o co chodzi? ;(

Zobacz również:

2 odpowiedzi

To mam tak zaznaczone.. niestety to firmowe konto i coś jest nie tak, bo nie da się wyszukać po nazwie firmy np wrzucić zdjęcie i oznaczyć konto albo po adresie też się nie da wgl się nie wyświetla nazwa firmy i lokalizacja.. wszystko mam odblokowane w ustawieniach :(

0
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
15 lut 2023 o 19:51

Cześć! Aby ludzie wspominali o Twojej firmie na Instagramie, przejdź do swojego profilu i dotknij Menu w prawym górnym rogu.
Dotknij Ustawienia > Prywatność > @Wzmianki.
W obszarze Zezwól na @wzmianki od wybierz: Wszyscy, Osoby, które obserwujesz lub Nikt.
Teraz wybrane przez ciebie preferencje @mention zostaną zastosowane do wszystkich relacji na Instagramie, komentarzy, podpisów i naklejek, które próbują wspomnieć o Twojej firmie.

-1
Dołącz do nas!