Według jakich kryteriów Facebook sortuje listy znajomych? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
27 grudzień 2018
-
Misialinka
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
27 grudzień 2018
-
Hej,

jak jestem na Fejsbuku, po prawej stronie się wyświetla lista znajomych, to są jakieś kryteria według których tam się znajdują takie, a nie takie osoby? Chodzi mi nie o listę zalogowanych osób (jak się ma czata włączonego) tylko własnie jak ja dajmy na to jestem niezalogowana na czata, a i tak widzę listę osób po boku. Macie jakieś doświadczenia? Co myślicie? Bo alfabetycznie to nie jest u mnie, a i te same osoby raz są na przykład na szczycie listy, a na drugi dzień poniżej

7 odpowiedzi

Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 11 marzec 2020
3 131
Cześć,

U mnie na samej górze są osoby z którymi czasem rozmawiam.
Poniżej pozostali, na górze dostępni w danej chwili.
1
Dziękujemy

Kilka słów podziękowania byłoby miłym gestem. Dodaj komentarz

CCM Użytkownicy, którzy podziękowali nam za pomoc w tym miesiącu: 1309

Też nie wiem, bo mnie się na liście pokazują osoby, z którymi od dawna nie rozmawiałem.
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2019
129
Na pewno się pokazują te , z którymi dużo piszesz na czacie albo komentujesz na profilu
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
środa 20 marzec 2019
184
Jak dodasz kogoś do znajomych to też się potem przez jakiś czas wyświetla ja tak mam przynajmniej
A może to wszystko jedna wielka ściema i nie ma żadnego kryterium?
U mnie też, ale czasem się nawet wyświetlają osoby, które w ogóle nie są zalogowane w tym momencie
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
27 grudzień 2018
130
Macie rację, częściowo to się opiera na ostatnich rozmowach i tym kogo "podglądasz", a częściowo to jakieś pomieszanie, ale mniej więcej już czaję. Rozjaśniliście.