Messenger aktywność

Zamknięty
asiaczek4 - 18 sie 2021 o 22:46
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 19 sie 2021 o 13:02
Cześć, bardzo proszę o pomoc. Ostatnio zauważyłam, że status na messengerze zmienia się na "aktywny" w chwili, gdy wcale aktywna nie byłam. Zmiana statusu na aktywny zdarzyła się kilkakrotnie w chwili, gdy otrzymywałam wiadomość od znajomego, ale wcale jej nie odczytywałam. Wiem, o swojej aktywności, bo posłużyłam się kontem mamy na massengerze, by sprawdzić swój status. Czy taka sytuacja jest możliwa i w aplikację wkrada się błąd? Czy raczej mam podejrzewać kogoś, że zagląda bez mojej wiedzy na moje konto? ;) Dodam, iż nigdy nie słyszałam o tym, żeby komuś zmieniał się automatycznie status na "zieloną kropkę", bo dostał wiadomość, której nie odczytał. P.S. W aplikacji mam włączony status "Informuj o swojej aktywności".
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
19 sie 2021 o 13:02
Cześć! Powodem tego jest to, że Messenger i Facebook działają w tle, dlatego mają dostęp do Internetu i pokazują, że jesteś online.

Jak to rozwiązać?

Jeśli chcesz być widziany jako Offline, wyloguj się z messengera lub przełącz na tryb „Offline” w panelu Ustawienia messengera.
0
Dołącz do nas!