Dlaczego nie moge otworzyć filmu na Snapchat? [Rozwiązany/Zamknięty ]

saruśka - 18 wrz 2014 o 17:20 - Ostatnia odpowiedź:  PolishBambiinoo
- 16 gru 2015 o 23:01
wiecie?
Zobacz więcej 

15 odpowiedzi

-1
Dziękujemy
Często jak się wysyła filmy z iphone na androida to jest problem.
-2
Dziękujemy
Co wy za głupoty gadacie snapchat konwertuje filmy o zbyt dużej rozdzielczości. Jak czegoś nie wiecie to się nie odzywajcie
Mi czytało od wszystkich a teraz nie mogę otworzyć żadnego i nie jest to problem z rozdzielczością

madziuniamktw - 16 lut 2015 o 22:45
mam podobnie. mam samsunga galaxy s3 mini i zawsze mogłam odtwarzać wszystkie filmy. teraz połowy nie mogę. co się dzieje i jak to naprawić?
PekaSB > madziuniamktw - 21 mar 2015 o 00:01
Wydaje mi się że tylko zespół Snapchat może to naprawić.
Trzeba pisać do nich (oczywiście w języku angielskim ;P) opisując występujący błąd https://support.snapchat.com/ca/support
Radze zainstalować MX Player Kodak, mi pomogło.
PolishBambiinoo > nico - 16 gru 2015 o 23:01
Próbowałam, ale nic z tego :(
Dzięki spróbuję :D
saruśka - 22 wrz 2014 o 17:50
-3
Dziękujemy
Nie wszystkich, ale od niektórych osób.
Wiewiora4 151 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 4 maj 2016 Ostatnio zalogowany - 22 sty 2015 o 12:14
To jak od niektórych osób, to możesz to zgłosić w obsłudze klienta (no, tylko po angielsku trzeba napisać)

https://support.snapchat.com/co/bug-video-viewing
-3
Dziękujemy
Ja natomiast mam tak, że gdy chcę sprawdzić moje, wstawione na główną, snapy, to nie chce mi czytać filmów. Więc to już wina rozdzielczości raczej nie jest.
Mieszek 104 Posty poniedziałek 15 wrzesień 2014Data rejestracji 8 grudzień 2015 Ostatnio zalogowany - 19 wrz 2014 o 11:17
-4
Dziękujemy
Ale jednego konkretnego filmu czy wszystkich?
Czy na przykład filmów od konkretnego nadawcy?

Może tak być, że film został nakręcony w lepszej rozdzielczości niż Twój telefon jest w stanie obsłużyć.
Ja też mam problem z filmami na snapie a mój słabszy ,starszy telefon że słabszym aparatem obsługiwał te filmy :/
Paaaaaulina - 17 maj 2015 o 18:11
-5
Dziękujemy
Mam iPhona a moja koleżanka ma lg l5 i nie moge od niej otworzyć filmiku, a iPhone ma zdecydowanie lepsza jakość
Bartłomiej - 1 paź 2014 o 14:11
-6
Dziękujemy
Jeśli ktoś nakręcił film z lepszej jakości, niż Twój telefon jest w stanie wyświetlić - raczej nic z tym nie zrobisz.
-9
Dziękujemy
zawsze można próbować po prostu założyć jeszcze raz konto, czasem pomaga jak np z błędem w google play wiem, że to nie to samo, ale u mnie się sprawdziła metoda z tamtym, to i czemu i z tym nie...