Dlaczego nie moge otworzyć filmu na Snapchat? [Rozwiązany/Zamknięty ]

saruśka - 18 wrz 2014 o 17:20 - Ostatnia odpowiedź:  PolishBambiinoo
- 16 gru 2015 o 23:01
wiecie?
Zobacz więcej 

15 odpowiedzi

Najlepsza odpowiedź
1
Dziękujemy
Często jak się wysyła filmy z iphone na androida to jest problem.

Dziękujemy ci, krzycho 1

Chcesz coś powiedzieć? Dodaj komentarz

CCM pomógł 277 osobom w tym miesiącu

-1
Dziękujemy
Co wy za głupoty gadacie snapchat konwertuje filmy o zbyt dużej rozdzielczości. Jak czegoś nie wiecie to się nie odzywajcie
Mi czytało od wszystkich a teraz nie mogę otworzyć żadnego i nie jest to problem z rozdzielczością

madziuniamktw - 16 lut 2015 o 22:45
mam podobnie. mam samsunga galaxy s3 mini i zawsze mogłam odtwarzać wszystkie filmy. teraz połowy nie mogę. co się dzieje i jak to naprawić?
PekaSB > madziuniamktw - 21 mar 2015 o 00:01
Wydaje mi się że tylko zespół Snapchat może to naprawić.
Trzeba pisać do nich (oczywiście w języku angielskim ;P) opisując występujący błąd https://support.snapchat.com/ca/support
Radze zainstalować MX Player Kodak, mi pomogło.
PolishBambiinoo > nico - 16 gru 2015 o 23:01
Próbowałam, ale nic z tego :(
Dzięki spróbuję :D
-1
Dziękujemy
Ja natomiast mam tak, że gdy chcę sprawdzić moje, wstawione na główną, snapy, to nie chce mi czytać filmów. Więc to już wina rozdzielczości raczej nie jest.
saruśka - 22 wrz 2014 o 17:50
-2
Dziękujemy
Nie wszystkich, ale od niektórych osób.
Wiewiora4 151 Posty piątek 25 kwiecień 2014Data rejestracji środa 4 maj 2016 Ostatnio zalogowany - 22 sty 2015 o 12:14
To jak od niektórych osób, to możesz to zgłosić w obsłudze klienta (no, tylko po angielsku trzeba napisać)

https://support.snapchat.com/co/bug-video-viewing
Mieszek 104 Posty poniedziałek 15 wrzesień 2014Data rejestracji 8 grudzień 2015 Ostatnio zalogowany - 19 wrz 2014 o 11:17
-3
Dziękujemy
Ale jednego konkretnego filmu czy wszystkich?
Czy na przykład filmów od konkretnego nadawcy?

Może tak być, że film został nakręcony w lepszej rozdzielczości niż Twój telefon jest w stanie obsłużyć.
Ja też mam problem z filmami na snapie a mój słabszy ,starszy telefon że słabszym aparatem obsługiwał te filmy :/
Paaaaaulina - 17 maj 2015 o 18:11
-4
Dziękujemy
Mam iPhona a moja koleżanka ma lg l5 i nie moge od niej otworzyć filmiku, a iPhone ma zdecydowanie lepsza jakość
Bartłomiej - 1 paź 2014 o 14:11
-5
Dziękujemy
Jeśli ktoś nakręcił film z lepszej jakości, niż Twój telefon jest w stanie wyświetlić - raczej nic z tym nie zrobisz.
-8
Dziękujemy
zawsze można próbować po prostu założyć jeszcze raz konto, czasem pomaga jak np z błędem w google play wiem, że to nie to samo, ale u mnie się sprawdziła metoda z tamtym, to i czemu i z tym nie...