Jak sprawić, by pasek boczny pozostał, gdy się pojawi?

Zamknięty
metanbeky Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 4 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 11 kwiecień 2022 - 4 kwi 2022 o 08:01
AlexJuvion Posty 1 Data rejestracji wtorek 12 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 kwiecień 2022 - 12 kwi 2022 o 10:47
za każdym razem, gdy ładuję grę, która nie jest jeszcze w trybie pełnoekranowym (nie jest automatycznie konwertowana na pełny ekran), zwykle widzę mój pasek boczny na dole i mogę swobodnie przełączać się między otwartymi programami.

dzisiaj... no cóż...

odeszło.

zniknął i nie wiem, jak go ponownie włączyć. mogę tymczasowo włączyć go ponownie, przesuwając kursor w lewym dolnym rogu, ale znika kilka sekund później, gdy przesunę kursor w górę, w kierunku środka ekranu… co nie jest zbyt pomocne. jak mogę sprawić, żeby tam został? krótko go przeszukałem, ale nie znalazłem żadnych dobrych wyników.

2 odpowiedzi

metanbeky Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 4 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 11 kwiecień 2022
11 kwi 2022 o 13:59
za każdym razem, gdy ładuję grę, która nie jest jeszcze w trybie pełnoekranowym (nie jest automatycznie konwertowana na pełny ekran), zwykle widzę mój pasek boczny na dole i mogę swobodnie przełączać się między otwartymi programami.

dzisiaj... no cóż...

odeszło https://9apps.onl/homepage/.

zniknął i nie wiem, jak go ponownie włączyć. mogę tymczasowo włączyć go ponownie, przesuwając kursor w lewym dolnym rogu, ale znika kilka sekund później, gdy przesunę kursor w górę, w kierunku środka ekranu… co nie jest zbyt pomocne. jak mogę sprawić, żeby tam został? krótko go przeszukałem, ale nie znalazłem żadnych dobrych wyników.

I got this,...
0
AlexJuvion Posty 1 Data rejestracji wtorek 12 kwiecień 2022 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 12 kwiecień 2022
12 kwi 2022 o 10:47
My students are also searching for such kind of information who also visit Quality Assignment - http://www.qualityassignment.co.uk/ for getting academic assistance. Thus, I would like to pass this information to them an hope it may be very useful for them. Thanks.
0
Dołącz do nas!