Generator kodow fb

Zamknięty
Sebastian - 29 gru 2021 o 21:20
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 30 gru 2021 o 17:47
Dzień dobry,
Mój problem wygląda następująco. Siedzialem w pracy i nagle przychodzi powiadomienie o próbie logowania, więc zmienilem hasło. Widze po chili sesja wygasła zaloguj się ponownie. I wpisując wyskakuje błędne hasło, więc działam poprzez maila. Okazuje się że na maila również nie mogłem bo pamiętam hasło, a nie mogłem się zalogować. Poprzez konsultanta odzyskalem maila zmienilem hasło i jest ok.

Pora na fb. Na to konto zablokowane zmienilem mail I hasło. Wyszukuje mnie na portalu. Wpisując hasło jestem zalogowany, ale muszę podać 6 cyfrowy kod z generatora kodów, lecz jeśli chodzi o sms to bardzo długi czas numer nieaktywny, nawet nie pamiętam który to. Możliwością jest uzyskanie kodu przez maila Ale do zmiany hasla. Więc zmieniam hasło, i wyświetla mi sie komunikat o wpisaniu 6 cyfrowego kodu z aplikacji uwierzytelniajacej. Nie mniej dodam, że kod do zmiany hasła wysylany jest na mój, oraz mi nie znany mail. Przez to nie moge sie zalogowac na fb. Szukam porady.


Konfiguracja: Android / Chrome 96.0.4664.104
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 694
30 gru 2021 o 17:47
Cześć! Czy masz aplikację Authenticator? Czy możesz go użyć?
0