Dając Windowsowi 8.1 drugą szansę 7 lat później. kocham to

Zamknięty
augusvena Posty 4 Data rejestracji wtorek 28 wrzesień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 9 październik 2021 - 4 paź 2021 o 14:14
augusvena Posty 4 Data rejestracji wtorek 28 wrzesień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 9 październik 2021 - 9 paź 2021 o 17:51
Tak więc, jak większość ludzi, odinstalowałem Windows 8.1 i zdecydowałem się pozostać przy 7 do tego roku. Większość z Was pewnie uważa, że ​​nie ma sensu przestawiać się na 8 zamiast na 10, ale z jakiegoś powodu zdecydowałem się go zainstalować. Od lipca używam 8.1 jako mojego codziennego sterownika i zakochałem się w nim. Używając 8.1 doszedłem do tych wniosków

Windows 8.1 nie jest zły, jest po prostu inny, a ja wraz z wieloma użytkownikami byliśmy zbyt uparci, aby dać mu szansę. Ekran startowy nie jest najgorszą rzeczą na świecie. Dzięki mojemu doświadczeniu z serwerem 2012R2 nabrałem biegłości w posługiwaniu się systemem Windows. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na przycisk Start jest teraz dla mnie prawie drugą naturą. Jasne, menu startowe jest nadal lepsze, ale ekran startowy nie jest tak okropny, jak nam się wydawało.

Windows 8.1 jest bardzo zgryźliwy, czasy rozruchu są niesamowite.

Jeśli zainstalujesz mod szkła aero, to naprawdę najpiękniejszy system operacyjny, jaki kiedykolwiek widziałem. Poza tym uwielbiam dodanie ekranu blokady.

Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia użytkownika są na równi z Win7, to dziwne, ale teraz naprawdę podoba mi się ekran startowy i tak, działa na komputerze. Chciałbym cofnąć się w czasie i dać Windowsowi 8 drugą szansę. Cieszę się teraz, dopóki jest nadal obsługiwana. Obecnie mam go zainstalowany na 5 moich komputerach (mam na to dużo licencji lol)

1 odpowiedzi

augusvena Posty 4 Data rejestracji wtorek 28 wrzesień 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany 9 październik 2021
9 paź 2021 o 17:51
Tak więc, jak większość ludzi, odinstalowałem Windows 8.1 i zdecydowałem się pozostać przy 7 do tego roku. Większość z Was pewnie uważa, że ​​nie ma sensu przestawiać się na 8 zamiast na 10, ale z jakiegoś powodu zdecydowałem się go zainstalować. Od lipca używam 8.1 jako mojego codziennego sterownika i zakochałem się w nim. Używając 8.1 doszedłem do tych wniosków

Windows 8.1 nie jest zły, jest po prostu inny, a https://100001.uno/ ja wraz z wieloma użytkownikami byliśmy zbyt uparci, aby dać mu szansę. Ekran startowy nie jest najgorszą rzeczą na świecie. Dzięki mojemu doświadczeniu z serwerem 2012R2 nabrałem biegłości w posługiwaniu się systemem Windows. Kliknięcie prawym przyciskiem myszy na przycisk Start jest teraz dla mnie prawie drugą naturą. Jasne, menu startowe jest nadal lepsze, ale ekran startowy nie jest tak okropny, jak nam się wydawało.

Windows 8.1 jest bardzo zgryźliwy, czasy rozruchu są niesamowite.

Jeśli zainstalujesz mod szkła aero, to naprawdę najpiękniejszy system operacyjny, jaki kiedykolwiek widziałem. Poza tym uwielbiam dodanie ekranu blokady.

Ogólnie rzecz biorąc, wrażenia użyt https://1921681254.one/ kownika są na równi z Win7, to dziwne, ale teraz naprawdę podoba mi się ekran startowy i tak, działa na komputerze. Chciałbym cofnąć się w czasie i dać Windowsowi 8 drugą szansę. Cieszę się teraz, dopóki jest nadal obsługiwana. Obecnie mam go zainstalowany na 5 moich komputerach (mam na to dużo licencji lol)
issue got solved
0
Dołącz do nas!