Czy są sposoby na zdobycie większej liczby kalendarzy??

Zamknięty
AdamZampa Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021 - 15 lis 2021 o 10:56
AdamZampa Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021 - 19 lis 2021 o 08:53
Dzień dobry,
Tak więc eksploruję system Windows 10, który właśnie dostałem, i zdałem sobie sprawę, że mam dostęp tylko do kalendarza gregoriańskiego na karcie Data i godzina. Wiem, że to odpowiedni kalendarz dla większości ludzi, w tym dla mnie, ale chciałbym wiedzieć, czy są możliwości zdobycia ich większej liczby, zwłaszcza tych nieparzystych, starych i wszystkich? Mam na myśli, czy mogę umieścić kalendarz juliański? Francuski republikański? Jeśli tak, czy mogę łatwo przełączać się między kalendarzami?

1 odpowiedzi

AdamZampa Posty 2 Data rejestracji poniedziałek 15 listopad 2021 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany piątek 19 listopad 2021
19 lis 2021 o 08:53
Tak więc eksploruję system Windows 10, który właśnie dostałem, i zdałem sobie sprawę, że mam dostęp tylko do kalendarza gre https://omegle.onl/home/ goriańskiego na karcie Data i godzina. Wiem, że to odpowiedni kalendarz dla większości ludzi, w tym dla mnie, ale chciałbym wiedzieć, czy są możliwości zdobycia ich większej liczby, zwłaszcza tych nieparzystych, starych i wszystkich? Mam na myśli, czy mogę umieścić kalendarz juliański? Francuski republikański? Jeśli tak, czy mogę łatwo przełączać się między kalendarzami?
i

issue got solved
0
Dołącz do nas!