Messenger zdjęcie grupy

Zamknięty
xida - 19 sie 2021 o 12:26
 Xida - 19 sie 2021 o 13:20
Witam. mimo że jestem administratorem grupy na messenger mnie moge zmienic zdjęcia grupy. Messenger po aktualizacji.

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 693
19 sie 2021 o 13:15
Cześć! Oto kroki, aby zmienić zdjęcie Grupy. Czy upewniłeś się, że zrobiłeś to w ten sposób?


iOS

Otwórz czat grupowy, a następnie stuknij nazwiska u góry czatu i ponownie wybierz nazwy u góry. Następnie możesz zmienić zdjęcie czatu grupowego, robiąc nowe zdjęcie lub dodając zdjęcie ze smartfona. Wszyscy Twoi znajomi na czacie zobaczą nowe zdjęcie.

Android

Otwórz czat grupowy, a następnie dotknij przycisku „i” u góry czatu i wybierz przycisk dodatkowych ustawień (trzy pionowe kropki) u góry. Następnie możesz zmienić zdjęcie do czatu grupowego na dowolne. Wszyscy Twoi znajomi na czacie zobaczą nowe zdjęcie.
0
Hmm no właśnie nie bardzo. Na innych grupach tak robię bez problemu. A na tej jednej grupie nie mogę. Nawet nie mam opcji zmień zdjęcie jak duszę na trzy kropeczki... Jak stuknę na stare zdjęcie grupy to nie mam menu do zmiany zdjęcia tylko nazwę mogę zmienić.
0
Dołącz do nas!