Jak odzyskać konto na messengerze?

Zamknięty
Olka.aa - 15 gru 2020 o 09:28
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 15 gru 2020 o 18:26
Dzień dobry, kiedy zablokowało mi się konto na messengerze próbowałam utworzyć nowe podając mój numer telefonu. Wtedy pokaztwał mi się komunikat ,, ten numer telefonu został użyty do innego konta ". Podałam więc numer mojej mamy i wtedy zablokował jej się messenger. Kiedy wchodzi w niego jest taka tabelka •zmieniłam numer telefonu, •mam nadal ten sam . Klika w ,, mam ten sam " i trzeba wpisać numer telefonu, później miał zostać wysłany kod na sms. Nie dotarł, próbowała jeszcze kilka razy a teraz jest komunikat ,, jest ograniczona liczba razy żeby chronić użytkowników przed spamem ". Proszę o szybką odpowiedź i pomoc to konto jest dla mojej mamy bardzo ważne.



Konfiguracja: Android / Chrome 87.0.4280.101

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
Zmodyfikowany dnia 15 gru 2020 o 18:26
Cześć! Facebook po prostu nie może obsłużyć wielu żądań. Na twoim miejscu utworzyłbym po prostu dwa nowe konta - dla ciebie i dla mamy.
1
Dołącz do nas!