Problem z messengerem

Zamknięty
Luna - 26 paź 2020 o 19:30
Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 - 27 paź 2020 o 11:44
Dzień dobry,

Mam problem z messengeren. Wiem może to nie jest idealne miejsce do pisania o tym, ale spróbujmy. Włączyłam i wyłączyłam telefon po czym chciałam wejść na messenger i wyświetliło mi się rate limit error #613 i jakies API no więc spróbowałam zaktualizować messenger, ale dalej nic. Odinstalowałam i zainstalowałam, ale teraz nie da się nic zrobić ani zalogować ani nic. Mamy z mamą na ten sam numer (nie wiem jak to się stało) zalogowane messengerze . Przeszukałam internet i nic nie znalazłam. Błagam pomóżcie bo nie mam już siły a pilnie potrzebuje messa.
A i jeszcze jedno mam messenger bez fb​

Konfiguracja: Android / Chrome 86.0.4240.114
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Макс Вега Posty 1674 Data rejestracji wtorek 6 czerwiec 2017 Status Administrator Ostatnio zalogowany 23 maj 2023 689
27 paź 2020 o 11:44
Witam! Ten błąd może wystąpić, ponieważ Messenger jest w konflikcie z inną aplikacją. W takim przypadku możesz spróbować dezaktywować aplikacje pojedynczo, aby sprawdzić, która z nich powoduje konflikt. Ale jest jeszcze jeden problem: wielu właścicieli Messengera bez Facebooka nie mogą zalogować się ponownie na swoje konto po ponownej instalacji aplikacji - te problemy pojawiły się u ogromnej liczby osób po tym, jak Facebook nakazał tworzenie nowych kont Messengera bez łączenia z Facebookiem. Moja rada: załóż nowe konto w Messengerze i Facebooku i zacznij od nowa.
8
Dołącz do nas!