Skradzione konto na Facebooku proszę o pomoc

Zamknięty
Justyn - Zmodyfikowany dnia 23 lip 2020 o 19:44
Trombocyt Posty 1 Data rejestracji poniedziałek 3 sierpień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 3 sierpień 2020 - 3 sie 2020 o 12:29
Dzień dobry. We wtorek 21.07.2020 po południu chciałem zalogować się na moje konto na Facebooku, jednak wyskoczył komunikat że hasło wpisywane jest nieprawidłowe. Następnie chciałem wejść na swoją skrzynkę pocztową ***@*** i również okazwało się że hasło które wpisywałem jest nieprawidłowe. Ktoś zhakował moje konto na Facebooku i skrzynkę pocztową. Zamiast mojego nazwiska i zdjęcia profilowego jest nazwisko William Garnnet i zdjęcie tego człowieka. Moje hasło do konta Facebook było krasnal 3. Mam kilka skanów, z mojego konta, do którego nie mam teraz dostępu, które udowadniają że konto zostało mi skradzione. Proszę o odpowiedź co mam robić, żeby odzyskać konto. Próbowałem odzyskać dostęp do konta tradycyjnymi sposobami, ale się nie udało.Proszę o odpowiedź
Zobacz również:

1 odpowiedzi

Trombocyt Posty 1 Data rejestracji poniedziałek 3 sierpień 2020 Status Użytkownik Ostatnio zalogowany poniedziałek 3 sierpień 2020
3 sie 2020 o 12:29
Zobacz ten artykuł. Piszą jak usunąć zablokowane konto na FB https://scrascom.pl/jak-usunac-konto-na-fb-bez-hasla-i-zablokowane Chociaż wiadomo, że bez hasła nie obejdzie się pewnie bez korespondencji z adminami. Z mojego doświadczenia może to potrwać kilka tygodni.
0
Dołącz do nas!