Co jest bezpieczniejsze Android czy iOS? [Rozwiązany/Zamknięty ]

Zasygnalizuj
-
Data rejestracji
poniedziałek 24 marzec 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2020
-
Witam wszystkich, od zawsze słyszałem, że Android jest spoko, bo bazuje na Linuksie, ostatnio jest coraz więcej historii z lukami w bezpieczeństwie, powiedzcie, warto się bawić w Androida i ryzykować różne, czy iPhony rzeczywiście są bezpieczniejsze?

7 odpowiedzi

Nie wiem, czy iPhone jest lepszy, ale jak porównasz ile jest luk w zabezpieczeniach to lepiej oszczędzać na produkt Apple
Data rejestracji
piątek 25 kwiecień 2014
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
piątek 28 sierpień 2015
280
jak się uważa, co się robi w Internecie to to nie ma aż takiego znaczenia, luki lukami, ale nieodpowiedzialne zachowania użytkowników też dużo robią. Ja bym się nie przejmował i brał androida, no bo cóż telefony są tańsze z androidem.
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2020
5 741
Ja jestem wielką fanką Androida, a nigdy nic złego (w sensie bezpieczeństwa) mnie nie spotkało, więc też polecam Androida.
a ja polecam iPhone dlaczego? bo android jest produktem masowym, więc jest źle robiony, byle jak, dla mnie to jak Windows na komputery, ma chodzić dobrze, nie chodzi i nie jest bezpieczny. iPhony na pewno są bardziej bezpieczne.
iPhony są przede wszystkim drogie, a niedługo i już wirusy na iPhony też powstaną na pewno, więc ja bym został przy androidzie
a ja zbieram na iPhone'a bo jest mimo wszystko bezpieczniejszy, zobacz, cały czas piszą o wirusach na Androida albo lukach w bezpieczeństwie, o iPhonie nie pamiętam, kiedy było
Data rejestracji
Status
Użytkownik
Ostatnio zalogowany
26 listopad 2020
5 741
iOS też nie jest do końca bezpieczny, pamiętacie jak zdjęcia aktorek wyciekły z iCloud?